Nebezpečí u vodopádu v Utahu: Turisty málem zasáhly padající balvany

0:10
4.6K
9 měsíců

Dva lidé, kteří se koupali u známého vodopádu Lower Calf Creek Falls v Utahu, unikli jen o vlásek vážnému zranění poté, co se z vrcholu 38 metrů vysokého vodopádu zřítily balvany do jezírka a na přilehlý břeh. Úřad pro správu půdy (Bureau of Land Management) uvedl, že kvůli skalnímu převisu nad vodopádem může docházet k náhlým sesuvům kamenů přímo do oblasti, kde se běžně pohybují turisté a plavci. Ačkoliv při tomto konkrétním incidentu nedošlo ke zraněním, úřady upozorňují, že v minulosti už k podobným nehodám došlo s vážnějšími následky. Odpovědní pracovníci nyní situaci vyhodnocují a zkoumají možnosti, jak rizika zmírnit. Správce národního monumentu Grand Staircase-Escalante, Ade Nelson, zdůraznil, že venkovní rekreace vždy nese určitá rizika a že Lower Calf Creek Falls není bezpečný bazén na zahradě, ale odlehlé přírodní místo, kde je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Oblast je proslulou turistickou destinací, ale návštěvníci by měli být informováni o možných nebezpečích, která je zde mohou potkat.

Komentáře

:) 8-) ;( :D :( :O :P ;) :heart: :ermm: :angel: :angry: :alien: :blink: :blush: :cheerful: :devil: :dizzy: :getlost: :happy: :kissing: :ninja: :pinch: :pouty: :sick: :sideways: :silly: :sleeping: :unsure: :woot: :wassat:
Captcha obrázek
0 qwertago 9 měsíců

Vážné zranění šutrem, co padá ze 40 metrů? To by byl případ pro koronera a né pro záchranku :D po tomhle by byl člověk na sračku

0 tortonor 9 měsíců

to bol určite putinov Orešnik!