Tramvajová nehoda při testování umělé inteligence

0:08
8.3K
1 rok

Ve čtvrtek se ve městě Kemerovo v Rusku srazily dvě tramvaje na mostě, což vedlo ke zranění 67 osob, z nichž tři jsou ve vážném stavu. Jeden člověk podstoupil operaci a dva jsou na jednotce intenzivní péče. Nehoda byla způsobena selháním brzd experimentální tramvaje vybavené ruským systémem umělé inteligence, který se připravoval na bezpilotní provoz. Tento incident představuje významný problém pro důvěru v bezpilotní tramvajový provoz.

 

Komentáře

:) 8-) ;( :D :( :O :P ;) :heart: :ermm: :angel: :angry: :alien: :blink: :blush: :cheerful: :devil: :dizzy: :getlost: :happy: :kissing: :ninja: :pinch: :pouty: :sick: :sideways: :silly: :sleeping: :unsure: :woot: :wassat:
Captcha obrázek
0 Sobi 1 rok

testovací provoz s lidma. to je rusko.

0 johnny_player_special 1 rok

rusko - narod kokotov

0 IT,brutus? 1 rok

podla mna to je tak ako vravi popisok, este vraj musia doladit nudzovy eject system, ten prerabali uz predtym, lebo to vystrelovalo ludi do dratov, tak navrhli, ze to bude vystrelovat postranne

0 Kktko 1 rok

A to si vysral cez usi na klavesnicu alebo vytriasol z pamersky tu volovinu? Sam si to vymyslal?

0 Kktko 1 rok

No jó, Pepo

0 Dědek02 1 rok

Holka 24 let,papiry pul roku.To je ekvivalent ruske AI,takze to tak muze byt.

0 ada tesil 1 rok

v rusku umělá inteligence nikdy neporazí vrozenou debilitu

0 Kocour71 1 rok

Na Novinkách psali, že to řídila 24 letá holka. Měla řidičák 6 měsíců. Tak jaképak AI ?

0 trefm 1 rok

No mě se líbí ta sanitka, určitě má stahovací okna, takzvaná švihadla, ještě nedávno měli sundávací skleněné tabule.

0 klipos@centrum.cz 1 rok

Povedená taškařice :smiley::thumbsup:.Jen škoda že chcípl jen jeden rusák.Snad jich chcípne víc.Ruská tramvaj řízená umělou inteligencí bude něco jako Potěmkinova vesnice :thumbsup:

0 honzatrx 1 rok

Mimochodem to je snad poprvé, co vidím driftovat tramvaj. To Rusové jsou v něčem přeci jen napřed, i když to pochopitelně myslím, stačit nebude.

0 honzatrx 1 rok

Na videu na, na mostě. Je to v popisku.

0 honzatrx 1 rok

Pokud to není joke, tak nějaká blbost. Bezpilotní provoz čehokoliv v Rusku je čirá utopie a nesmysl. Z procesorů z ukradených praček AI nepostavíš. Nebo ano, ale s inteligencí mimina, zvládající jen 3 operace. Zapnout, vypnout a všechno posrat.

0 jsemgenius 1 rok

Opravdu se srazily dvě tramvaje? A to na tomto videu?

0 m142857 1 rok

a jak souvisí soivislost brzd a AI s nějakým zdejším userem ?

0 Tahac 1 rok

Buchanka je přistavena, s tím někdo musel počítat :-D

0 m142857 1 rok

jak tedy souvisí spolehlivost brzd s nekvalitou umělé demence ?

0 bublischuk 1 rok

Normální vychytávání much, někdo si k tomu sedne, zjistí, proč se to stalo, chybu opraví a může to zase vyjet. To je běžný i u nás při zprovozňování nových vlakových zastávek.

0 Heimmrdall 1 rok

truSSko, tak hlavně že se nikomu nic nestalo :thumbsup: