Ženská pomsta

Sdílením podpoříte NDR:
08. září

Zhrzená holčina se vyřádí na autě svého ex.

4.5 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 13 863x Hodnocení: 4.5/10 Komentářů: 26 Kategorie: video

Značky: auto , ulice , žena , nasranost , šroubovák , poškození

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Liu Ciang byla toho dne lehce podrážděná 🙂 .
  • Ter
  • 09.09.2022 19:41
Já bych z ní nadělal ementál být to moje auto.
To si vezmeš na pokoj nádherné něžné stvoření... perfektně šuká, tak jedete až do vystřízlivění...potom řekneš "Díky kočko, byla to super noc, ale jdu domů, k ženě".... a takhle to dopadá ..
Neznal jsem, ale RIP.
Možná by se měly u každýho dělat preventivní psychotesty a těmhle magorům na hlavu přišroubovat maják s nápisem "Retard alert!" nebo s něčím podobným.
Taková šikovná čubka, má mít v ruce čuráka a ne šroubovák. Ale blbá je víc dost, na zničení okna stačí jeden pich a netřeba 30.
Tak si kráva vydělala. Starýmu to zaplatí i s velkým servisem a repasí podvozku.
Za toto by ji měli tím šroubovákem týden prznit.
Ta coura proste potřebovala bodat 😁😁
Připomnělo mi to už starší událost, kdy frajer vykopnul čubku, protože se mu kurvila, sebral jí auto, které jí koupil a za týden ho prodal sousedovi. Čubka časem přijela, viděla auto, zryla lak, stěrače zrcátka v hajzlu, propíchané gumy, rozbitá skla a protože do laku vyryla "to máš za to hajzle", policie to měla snadné, vzhledem ke škodě šla čubka na třičtvrtě roku do krimu a pak plnou náhradu škody, jinak se tam vrátí, páč vysoká škoda, šlo o BMW X3.
fuj do piče... některý kurvy jsou fakt hnus...koupíš ji pěkný auto a ona tě ještě podvede a pomluví... co to je do píče za dobu tohle... se nedivím že někdo veme zbraň a tu zahejbačskou kurvu zabije...