Zatýkání #5

Sdílením podpoříte NDR:
18. září

Ohio, USA: Policistka Stacee Wrightová zastavila řidiče za překročení rychlosti, když muž zastavil a bez vyzvání vystoupil z auta. Wrightová ho požádala, aby se posadil, ale muž odmítl, nakonec máchal prstem blízko jejího obličeje a strčil do ní. Poté, co podezřelý dále odmítl několikanásobný příkaz, aby dal ruce za záda nebo na vozidlo, došlo mezi ním a Wrightovou k fyzickému zápasu. Když se Wrightová s podezřelým přetahovala, přišli na pomoc čtyři lidé a pomohli jí muže zkrotit a zatknout.

 
6.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 722x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 13 Kategorie: video

Značky: policie , agrese , agresivita , pomoc , agresor , policistka , zatýkání , kolemjdoucí

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ženský nemaj u policie, armády a podobných složek kde na nich závisí život parťáka nebo je na něco potřeba fyzická síla co dělat.
Plný souhlas.Nevím jak to mají řešený u policajtů,ale v armádě konkrétně ve Vyškově to funguje tak,že ty hezčí kundy tam fungují jako matrace a ty méně hezké tam vykonávají práci,kterou chlapi nechtějí dělat.Potvrdilo mi to několik lampionů co si tam válí koule za naše daně zmrdi zavšivení.Řekl bych,že u cajtů to bude podobný (stejný).
Ač nerad, musím s tím také souhlasit. Noční bych s ženskou sloužit nechtěl. Je to katalyzátor problémů. Spolehnout se na ni nedá, bohužel. Tak to je.

Zobrazit celou diskuzi