Zatčení teroristů

13. června

NIZOZEMSKO: Od čtvrtka probíhá v Rotterdamu přísně střežený soud se sedmi muži, obviněnými z obchodování se zbraněmi, přípravy teroristického útoku a ze založení teroristické organizace. Chlapci byli sledováni už dříve a dva agenti se k nim dostali pod záminkou, že jim na útok seženou zbraně. Cokoliv si pak pronajali (rekreační dům, dodávky) bylo napíchnuto kamerami a odposlechem. V září 2018 jim byly dodány zbraně AK-47. Skupina plánovala útok na průvod Gay Pride 2018 (ten už by nestihli, proběhl v srpnu), na armádní základnu a také na noční klub. Použít chtěli AKáčka, sebevražedné vesty, granáty a nálož ve vozidle.

Jeden z teroristů (22 let) je obviněn i z pokusu o vraždu, protože během zatýkání namířil odjištěnou zbraň na zasahujícího policistu. Mozkem celé buňky byl 36letý Hardi N., který pochází z Iráku a v roce 2017 se zkusil připojit k Islámskému státu.

Část byla zatčena ve městě Arnhem a část ve Weertu. 

9.7 /10

košík

Zhlédnuto: 19 433x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 58 Kategorie: video

Značky: video, nizozemsko, zatčení, zásah, akce, speciální jednotka, terorismus, muslimové, islám, tajná služba, terorista, holandsko, operace, evropa, agent

Komentáře

co tam delal David Luiz?
  • ntz
  • 25.06.2020 20:14
nechapu proc je neodbouchli na tom parkovisti nejakou raketou z dronu jako amici toho sulejmaniho ...
Meli ty spinave prasive cokli rovnou u zdi postrilet
Mít zbraně a být bez bot, je známka, že jsou odepsaní předem. To jak mu ta pistole od agentů, pak opakovaně nevystřelila to jen dokazuje.
Krása 😍
Ten pejsek tam mě dost potěšil 😃
Co na takovej odpad lidstva platí? Zastřelit a nechat sežrat prasatama. "Hrdinové" co si před útokem šlehnou a pak to sypou do nic netušících civilistů.
škoda že ten útok na ty hrdý buzny nevyšel...zatknout by je mohli až pak, to by byla win-win situace
50% muslimu je homosexualu.
zbylých 50% zoofilové
A občas se tyto 2 skupiny dokonce překrývají...
  • 13
  • 13.06.2020 13:52
Muslimové jsou hrozný buzny, kvičej jak prasata a přitepleně zachází i se zbraněma, určitě když choděj chcát tak si držej navzájem lofasy.