Zastřelení Louise Lanea

11. července

27.června 2020, Kalifornie, USA: 31letý  Louis Wesley Lane byl smrtelně postřelen na parkovišti před obchodem Walmart. Video začíná ve chvíli, kdy už je Lane zapojen do přestřelky s jedním důstojníkem. Na místo ale dorazil seržant Muriga, který už mířil přesně. Lane upustil svou útočnou pušku a svalil se na zem vedle pick-upu. Byl převezen do nemocnice sv. Alžběty, kde později zemřel. Lane byl bývalým zaměstnancem Walmartu - loni byl propuštěn za nedostatečný výkon. 

8.8 /10

košík

Zhlédnuto: 17 365x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 47 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zásah, akce, bodycam, zastřelení, kalifornie, přestřelka, odvaha, walmart, parkoviště, útočná puška

Komentáře

Běloch sejme bělocha...kurva..vzhledem k posledním událostem s negry v USA je to fakt bolestné napsat, ale chybí fest informací, co tomu předcházelo, ale asi udělal fakt bordel že ho benga sundali. Možná kdyby se v poslední chvíli podvolil a měl gumový krk jak Floydovo péro v pornu, mohl ještě žít.
Proste polda sejme zmrda. Je jedno, jakou ma barvu jeden nebo druhy, ne? Tenhle tlustoch prijel do skladu Walmartu, odkud ho vyhodili, to tam vystrilet, takze ne asi, ale urcite udelal fakt bordel.
Polda sejmul nebezpecnyho picuse o picuse min nic vic nic min takze me osobne je uprdele co tomu predchazelo videl sem zmrda s utocnou puskou co chtel strilet slusny lidi takze byl zabit a tak by to melo byt s kazdym a je me fakt u hovna jestli tomu predchazelo to ze byl chudacek na zakladce sikanovan.
to snad není možný. vidíš jak střílí pochlupatejch a ještě ti "chybí fest informací". ač nijak zvlášť nesympatizuju s těma protestama, proti tomuto odlišnýmu přístupu ty protesty vznikly. tupej chudáku, takovej omezenejch rozhled. musis mit hrozne smutnej zivot. ale zrejme si to ani neuvedomujes

Zobrazit celou diskuzi