Zpět na zeď

05. března

Záchrana z trosek

3.listopadu 2020, Izmir, TURECKO: 4letá Ayda Gezgin byla objevena v troskách 91 hodin poté, co Turecko a Řecko zasáhlo silné zemětřesení. Jeden ze záchranářů při prohledávání domu uslyšel její křik a našel ji v malém prostoru vedle myčky. Děvčátko na něj zamávalo, sdělilo mu své jméno a řeklo, že je v pořádku. Její matka nepřežila - záchranáři ji ve zřícené budově obejvili o několik hodin později.

V Izmiru zemřelo při otřesech nejméně 107 lidí a více než 1 000 jich bylo zraněno.

9.0/10
  • Komentářů: 21
  • |

Komentáře

život je svině ...chrrrrrrr
měla štěstí že tam moc nemrze jinak by to měla jasné. Mohli připsat typ myčky asi kvalitni konstrukce
charlie hebdo si tenkrat udelalo satiru z italskeho zemětřesení kde zahynulo cca 300 lidi taky si delal tenhle platek srandu z utopeneho syrskeho batolete ... njn a kdyz je vystrilel ten magor tak si ze svoji smrti a utrpeni srandu nedelali to uz bylo vse strasne vazne. ... nebo aspon jsem nenasel zadnou satiru.. kdyz by byla tak to je omlouva ale takhle se ukazali jako pokrytci... treba si ji udelali a casem to zjistim a prehodnotim na ne nazor...
Někdo mi vysvětlete, jak mohla vydržet 4 dny zaklíněná v troskách. Bez vody to snad není možné.
  • NS
  • 09.03.2021 14:23
LOOOL jednoduše...močí zaháněla řízeň a hovnama hlad
není to ta holka, co hrála zavalenou ve filmech Bílých přileb ze Sýrie?
asy pyla vodu z micki, jynak to nemohla prezyt
  • NS
  • 08.03.2021 14:14
LOOOL máš tam hrubku troubo : S micki
To jsou zase komenty retardovanych kokotů, co si ráno vylestili vocas, péro si utreli do matcina zupanu, protoze to je nejbliz, co se dalsich deset let dostanou k picce, pak si ulizli svuj pedoknir a vyrazili na NDR rozsevat sve zabijacke komenty. Nuly.
Bravo!!! 👍
  • NS
  • 06.03.2021 15:41
LOOOOL k čemu jako zachraňoval toho 4letýho haranta? Dyť mu řekla, že je v pořádku. Měl ten malý prostor vedle myčky utěsnit mikrovnkou a jít v klidu na oběd.
Už chvilku tě pozoruju. Za pár let možná zjistíš jak si nebyl ani vtipnej, ani origální, že to co tady ostatní čtou je tvůj trapas.
ved to je ten debilek Kral NDR
LOOOL hulibrku já jsem na netu přes 15 let a víš co jsem zjistil? Že jsem pořád stejný, střídaj se jen uřvaný čokly jako ty- mí fanoušci
Nic jen další attention whore, troll a možná taky jak píše tady Rotačák novej profil toho blba Choťtopiče. Nejde mu o nic jiného jen za každou cenu získat pozornost a šokovat.
LOOOL pozornost? Nebuď směšnej...jenom píšu to co si myslím
Myslím...nepřeháníš to s tou sebedůvěrou ve svý schopnosti?...myšlení u prvoků je dost vzácný
Líbí se mi, že už ve čtyřech letech zná své místo. Jinak nechtěl bych být ten, kdo jí řekne, že to máma nepřežila...
Tam je zaklíněná tak šikovně, že se jí lze vysrat na hlavu a sledovat tu zhrzenou tvář, když se vysmějete a jdete dál.
Chaotic Evil
  • NS
  • 06.03.2021 15:45
LOOOL a mohli by se u ní vystřídat všichni záchranáři a tu osranou držku jí pochcat. Jen škoda, že takový joke by nemohli rovnou streamovat. Mě by to pobavilo u oběda.