Zlomená noha v Premier League
0:37
22K
6 let
3.listopadu 2019, Liverpool, ANGLIE: 26letý portugalský fotbalista André Gomes z Evertonu utrpěl v zápase s Tottenhamem zlomeninu kotníku. V 79. minutě ho nejprve poslal k zemi Korejec Heung Son Min a při pádu se Gomes střetl ještě s obráncem Sergem Aurierem, jenž mu nejspíše nohu zlomil. Portugalec je po operaci a měl by se plně zotavit. Korejec dostal za nebezpečnou hru červenou kartu a hrozí mu trest na zápasy. Trenér Tottenhamu se proti tomu ohradil s tím, že Min mu nohu nezlomil.
Podobná Videa
Shoda za celou dobu
100%
Shoda
Shoda:
- Sport
Video Dále Obsahuje:
0:57
Travis Pastrana - Mt. Washington Hillclimb 2017 (2 videa)
13K
100%
8 let
21
100%
Shoda
Shoda:
- Sport
Video Dále Obsahuje:
6:28
WSOP 2017 - Scott Blumstein x Dan Ott
20K
100%
8 let
69
Komentáře
Nezaviď KSICHTE
Tobě pěstí do ksichtu, šampónku
Kurva, co to meleš za hovna ty magore?!:joy::joy:
si pica co sere tak kde ho nikdo nechce a ještě si myslíš že znáš itajemství vesmíru!
Ale já nejsem rybář ty debile :rofl::rofl:
xd jak ho zacali libat
Ono kdyz na tebe pes zase jenom porad steka taky to neni ono. Na me treba porad jelikoz mi krasne voni zalud ale nejsem svine tak pejska necham liznout a nekdy i panicka.
:-D
Měl chcípnout, ted bude muset do konce života kouřit čuráky. Každej kdo ho pohladil se rovnou už objednal.
Bodlo do koulí tobě simulante.
Nic demente, je me jedno,ze ty si rybář a neseru se do Vas, je mi to uplne u prdele!!!!
mečovaná
O fotbalu moc nevím, taky platí, že když si zlomí nohu, přijede veterinář a střelí ho do hlavy?
Práh lítosti :-D . Dost dobrý.
A můžu jim říkat, že jsou buzny a hérečky, i když jim nezávidím?
Po zápase byla určitě ještě hromadná šulínovačka ve sprše.
Co nechápeš na rybaření ty demente?
Závidíš co, po tobě ani pes neštěkne.
když ctu ty komenty, tak je to tady samej honimir nebo buzna.
Když te fotbal nezajima tak se do toho neser a nezavid ze se na ne lepí kundy! Ja se taky neseru do rybářeni kdyz to nechápu a je me jedno kolik casu tam musi sedět.
To jsou strašný buzíčci ty fotbalisti.... NEchápu, co na nich mařky vidí. Buď chce doma chlapa, nebo fotbalistu.
Simulanti zasraný :-D
Jestli ono to náhdou nemá důvod v tomhle sportu viď, je zvláštní že ty největší demence se dějou ve fotbale...na hřišti i v jevišti
Nebude to tím že je to TÝMOVÝ sport a viděj že má možná po kariéře. Je jasný že když někdo zlomý nohu kámošovi mma tak ho ještě kopne do hlavy.
To jsem čekal že si tady zase budete na fotbalistech honit ty svoje tvrdý EGA
No možná tak 1 vs 1000, ale ten to zase tak neprožívá protože to vyhrává každou chvilku.
Mařky za bannerem :nauseated_face:
asi tak nejak!! Sam vim o cem mluvíš.
jak se tam přišli všichni hladit k tomu zlomenýmu
To, že týpek vyvádza kvôli zlomenej nohe, to ešte pochopím. Ale to, že sa tam zhŕkne polovica družstva, skuvíňajú tam, utekajú s hlavou v dlaniach a väčšina má výraz, že pôjde zvracať za roh... To moc nepomáhajú tej nálepke, že futbalisti sú banda buzerantov, by som ich chcel vidieť na MMA zápase
Né že bych ti to nějak prál, ale nemusím umět věštit a vím, že to za pár dní stejně rozesázíš zpátky + další svoje penízky. Taky jsem býval takový . Ze své zkušenosti a zkušenosti všech lidí které znám a sází, nebo hrají, nikdo ale poravdu nikdo není v plusu. Jistě znáš taky plno takových. A kdo říká opak, tak lže ostatním, ale hlavně lže sám sobě a to už jsi pak úplně v hajzlu.Hodně štěstí v léčení.
nebude lepsi dat ty penize do vzdelani nez je utratit za cigarety a alkohol? popropade koupit detem pekny zajezd do Telče?
hovno!! ja jen 2100 !!
nechci vášnit ale picooo je to taam 85 litru , dekuji Slavka!!
ja to tak nemyslel šviháku lazeňský
Filmárik jak hovädo. Poisťovňa bude rada
Máš pravdu, pochcal se.
Dle toho jak chudinkovi žužlaj ouško jsou modří z FC Blue Oyster. :-D
Sklapni závistivý čůráku.
Tento výjimečně nesimuluje.
https://1gr.cz/fotky/idnes/19/111/cl6h/JIC7f24d3_39AI_SOCCER_ENGLAND_EVE_TOT_REPORT_1.JPG
Filmuje to amatér
Kontakt tam byl
Holky to měly zblízka
Nevím proč řve druhou má ještě celou :thumbsup:
Ty fotbalisti jsou fakt bukvice, ale myslím si ze teď urážím i ty bukvice, se vsadim ze i ty jsou tvrdší.
do pytle, ja vam nevim, ale prijde mi ze fotbalisti maji posunut prah litosti az moc no ...jak to napsat.... no proste se chovaji jak teple buzny. Misto aby rekli kurva jsi chlap tak tu nervi, divaji se na tebe decka a budou mit za vzor ubreceneho fotbalistu, tak jej radeji hladi po hlave a prdeli!
Kibaszot simulanti skurvený :head_bandage: