Opilec v metru #2

0:51
3.2K
4 týdny

Komentáře

:) 8-) ;( :D :( :O :P ;) :heart: :ermm: :angel: :angry: :alien: :blink: :blush: :cheerful: :devil: :dizzy: :getlost: :happy: :kissing: :ninja: :pinch: :pouty: :sick: :sideways: :silly: :sleeping: :unsure: :woot: :wassat:
Captcha obrázek
1 Vrána74 4 týdny

Trochu k smíchu a trochu ne. Asi byl na kaši a mohl si za to sám, ale kdyby to byla nějaká zdravotní indispozice, tak je fakt blbý, jak na něj ti kolemjdoucí "tak trochu" srali. Až na toho borce s rouškou, kterej to zdá se, začal řešit alespoň telefonem. :ermm:

0 Holorius 4 týdny

opilec ma štěstí , beztak přežil

0 Anonymous 4 týdny

Ty lidi ho mají dobře "na salámu..!

0 Mike Ehrmantraut 4 týdny

A nikdo nic....jde ten svet pekne do prdele...

0 Míra 4 týdny

To z videa nelze potvrdit, ale podle chování nastupujících mám dojem, že počítají, že to pojede normálně dál...