Klikař z Česka
0:23
6.4K
6 měsíců
Podobná Videa
Shoda za celou dobu
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Motorky
- Sranda
0:10
Tři lidé na motorce se jen tak tak vyhli nehodě
1.9K
0%
3 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
Full HD
0:10
Cyklistka přežila hrozivě vypadající pád na skalnatém pobřeží
3.9K
100%
3 měsíce
4
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
0:44
Zázračné přežití motocyklisty v Pital de San Carlos
1.9K
100%
2 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
- Motorky
0:18
Dramatická nehoda v Indii: Přežití jako zázrak
1.6K
100%
2 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
1:21
Rychlá reakce zachránila dítě před utonutím v bazénu
3.2K
100%
2 měsíce
6
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
0:18
Zázrak v Petrohradě: Dítě vběhlo do rušné křižovatky na červenou, řidiči stihli včas zareagovat
1.8K
100%
2 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
HD
0:32
Když si spleteš brzdu s plynem...
2.0K
0%
2 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
0:34
Autopilot Tesla odvrátil tragédii: Systém detekoval převrácený kamion v nulové viditelnosti
3.6K
80%
2 měsíce
7
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
0:11
Hazard se životy školáků: Řidič autobusu ignoroval výstrahu na přejezdu a skončil v poutech
2.1K
0%
2 měsíce
0
100%
Shoda
Shoda:
- O Fous
Video Dále Obsahuje:
- Nehody
- Motorky
Full HD
0:48
Řidič skútru se jen o fous vyhnul střetu s rozjetým vlakem
924
100%
2 měsíce
0
Komentáře
V tramvaji se při pádu zranila nějaká tetka, jestli se nepletu. Pokud neidentifikují auto podle RZ, tak to půjde za řidičem tramvaje, potažmo za dopravním podnikem ...
Klikař? A idiot k tomu..
neveřim ze to nebyla zenska
Jj tady u nás v Plzni to UKáčka,praktikují běžně...měl sjed z mostu,dolů na koleje
BMW to sú bezmozgy.Potvrdilo to nejedno video a slúsenosti tisícov ludí už X krát
To není klikař, to je piča. Dá se snadno identifikovat podle značky auta....
Proto čtu provoz, i když jsem na hlavní. Člověk neví co za dementa se objeví
Nevím jak na plzeňsku či u Vosičky..tady v jihočechystánu tomu říkáme debil!
spíš kretén ..