Válka na Ukrajině z dronu #28

Sdílením podpoříte NDR:
08. listopadu

Ukrajina: Ukrajinské drony shazující bomby a trhající ruské vojáky na kusy.

5.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 685x Hodnocení: 5.9/10 Komentářů: 31 Kategorie: video

Značky: smrt , zásah , rusko , tělo , voják , válka , dron , ukrajina , bomba , bombardování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Modlete se, aby se dokázalo, že tohle dělají i Rusové Ukrajincům. Kdyby ne, tak ukáčka tuhle válku prohráli. A to i kdyby vyhráli na bojišti, prohráli by ji ve veřejném mínění. Anebo si fakt někdo myslí, že americké lidskoprávní organizace někdy schválí dobíjení raněných a natáčení jejich smrti? To Američany podceňujete.
Hroznej blábol ubožáčku.V záběrech je zabíjení vojáků schovávajících se v zákopech nebo někde jinde.RuSSáci vraždí civilisty,znásilňují,mučí,kradou akorát si to nenatočí na kameru.RuSSáci serou na veškery pravidla a ubožáček nám tu pláče 😂že to bude vadit Amnesty International.Vytáhni si hlavu z prdele demente 👏🖕😀
Proč meleš tyhle sračky? To, co tady píšeš nemá aboslutně žádný právní ani etický základ... Víš o tom, že v té tvojí emerice mají policisté bodycam a běžně zveřejňují záběry ze zastřelení člověka? A ty tady řeší zabíjení vojáků okupujících uzemí cizího státu bez vyhlášení války 😃 Ty jsi buď úplnej retard nebo ano.
ty jsi retard?
To sis poplet. Ty kamery maj poldové, aby se prokázalo, že zasahovali oprávněně. Tedy, že na ně někdo vytáh zbraň. To netočej jako žrádlo pro NDR. Kdyby si pro něj poldové došli a střelili ho do zad, když čumí doma na televizi, tak by to taky neprošlo. A taky bys mohl argumentovat, že to byl hajzl a zasloužil si to.
Ve válce se dějí zvěrstva na všech stranách, nikdy není jedna strana jen z Mirků Dušínů. Ale tady se ukrajincům moc nedivím, protože nenávist tam je asi velká a pak zraněnej voják se může vyléčit a jít znovu na frontu. Mrtvola už granát do laufu nikdy znovu nenacpe.
Ale stejně to zveřejňují, což je tvůj argument zde. Není to tedy protiprávní. A ano mohl bych argumentovat, že to byl hajzl a zasloužil si to. Stejně jako Rusové jsou hajzlové a zaslouží si to. A co to má být za sračku, že došli a střelili ho do zad, když čumí doma na televizi? Jsou snad ti Rusové doma? Chápeš ty malá retardovaná píčo, že ti lidi jsou v cizí zemi, kde vraždí a znásilňují?
A taky kradou teda, ale to mi přijde jako ten menší problém.

Zobrazit celou diskuzi