Válka na Ukrajině z dronu #17

Sdílením podpoříte NDR:
20. srpna

Rabující okupanti vs. dron.

7.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 9 950x Hodnocení: 7.3/10 Komentářů: 53 Kategorie: video

Značky: zásah , voják , válka , dron , ukrajina , rabování , dům

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
dojde na ně nebojte se!
škoda že ty granáty nedávají větší mrdu
L🇺🇦🇺🇦L Solomane hulí v práci ukrajince a bude tu rozdávat rozumy 😀.Já ti to nevyčítám nějak si přivydělávat musíš 😀👍
Ukrajinci do práce nechodí ty špíno Ukrajinská 😃
Pošli jim vše co máš...stejně se tý Tvojí almužně akorát tak vysmějou... https://echo24.cz/a/SX7Ci/ukrajina-monako-milionari
Solomane To si pleteš se svojí morgošskou podrasou, ty bemozku. Hlavně, že jsi tu psal, že je znáš z práce. Ty jsi debil.
Navštív ootika ty hňupe, psal jsem v pondělí jich přišlo 7 a ve středu už jen jeden, z toho plyne, že makat nechtějí ty mentale, ale to byste Vy dva hlupáci nesměli mít nasrano v hlavě 😃
L🇺🇦🇺🇦L ruSSky mrdky už víc blbější asi být nemůžou 😀 Ruští vojáci se na Ukrajině otrávili botulotoxinem. Chemický útok, zuří Moskva 👏😀
I Love You Russia❤
zdroj ?
www.zdroj.ru
Spolupacient z druhé strany pokoje.
Rotacny_Kurvomet Tak tam táhni, špíno podlidská. Však tě jednou chytíme a uvaříme zaživa, až z tebe bude maso padat. Už se těším na váš řev, psi si pošmáknou.
pošli mi love a pojdem
Sláva Ukrajině kolaboranti 🇺🇦👏🖕:V RuSSku hoří. Na Krymu hoří. RuSSko jde do hajzlu 👍.Opuchlina Putin brečí že sankce je zmáhají 👏😀.Vše jde podle plánu v šestiměsíční třídenní operaci 😀👏.
kazišuk Ještě ty kurvy tady dohledat, pověsit na háky a stahnout pomalu z kůže. Jejich řev bych nahrál a poskytoval jako vyzvánění. Sláva Ukrajině. Ať žije Azov.
Nějaká tvoje zavšivená Ukrajina nikoho už moc nezajímá, lidi mají jiné starosti 😃 Sám se mužeš dočíst, že Evropska pomoc Ukrajině je již nulová, nebo zcela žádná 😃 Jen strýček biden posílá techniku 😃 Měl bys vypnout počítač a jet pomáhat ty tupá teplá pičo 😃
Ukrajina nezískala zpět žádnou oblast, ale borec se tu raduje , jak kdyby Ukrajinci měly zpět Krym 😃 Dle tvojí retardace ani nevíš , kde krym leží 😃 A nezapoměň si pak doma ohřát guláš na ruském plynu, který je ti po celý rok dobrý 😃
Solomane Jdi si číst slabikář, lemploide, to tak opovídá tvému zaostalému IQ, oligofreniku. Tvoje zdroje Russia Today a Sputnik.ru mě nezajímají. I kdyby EU přestala, tak největší podpora stejně proudí z USA, ty jim v květnu daly 40 miliard dolarů, což jsou 2/3 vojenského rozpočtu na rok. Lol, rudé ssvině přece už dávno měli oslavovat v Kyjevě. Místo toho jim to bouchá na Krymu. Sni dále, potrate.
solomane https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kniha-pavel-filatjev-vysadkar-valka-vzpominky-invaze.A220819_192524_zahranicni_wes?zdroj=patro
Takový hovna já nečtu narozdíl od tebe, který čte maximálně novinky a Ukrajinskou pravdu 😃 Ukrajinci už dostali tolik mld a výsledek žádný, asi jsi zapomněl , jak byla několikrát ostřelována kyjev a stačila k tomu pouhá střela z lodi. Když Rusáci budou chtít tak srovnají Kyjev na sračku během 1 dne a nemusí být ani na pevnině ty hlupáku.
tak třeba v českém švýcarsku taky hořilo, ale podívej se na mapu, kdo co obsadil
hořilo? mně tady zas něco prdilo, jak můžeš cítit, ale já to nebyl
Nejhorší na všem je fakt, že ten Fiala nasypal Chocholům skoro 12 miliard korun! Samozřejmě na úkor občanů ČR... 😞 https://cz24.news/fiala-uz-poslal-vic-penez-ukrajine-nez-slibil-ze-da-na-pomoc-cechum-zasazenym-drahotou/ [Podle evropské mezivládní organizace Ukraine Support Tracker, která eviduje veškerou pomoc Ukrajině, už Česká republika poslala Ukrajině 448 milionů EUR!] https://www.ifw-kiel.de/topics/war-against-ukraine/ukraine-support-tracker/
Solomane Jsi debil a čím více píšeš, tím více to dokazuješ. Mluvíš o útoku z moře, kde Ukrajinci věnovali Rusům novou ponorku Moskva, nebo Hadí ostrov, který zase Ukrajinci dostali zpátky? Zatím dostávají Rusové na prdel od Himarsů. Sračky z novinek nečtu, ty jsou obsazené takovými podlidskými šlápotami jako ty. Jo, dosáhli toho Russáci hodně, "dobyli" pár oblastí, které srovnali se zemí, takže z toho nic nemají.
Solomane 40000 Russů je hnojivem pro jejich pole, tanky jim domrdali, zbytek ukradli cikáni. Ruská špína nemá co žrát, takže vraždí civily a rabuje. Kradou pračky a mikrovlnky, protože doma mají hovno alias Putina. Tví domrdaní rušští mohou hovno, máj pár nových zbraní, které jsou prošpikované západními součástkami, ruské špíny.Sni dále, kurvo podlidská.
Jako vtip roku dobrý 😃 málo brečíš, měl bys brečet více 😃 řekni mamce třeba ti koupí trabanta 😃
třeba to tam šli umělci jen vybílit
Podle toho jak všichni utekli to byl opravdu efektivní zásah . Kdyby to shodil na tu dodávku udělal by líp, ale holt ukrajinci nemají mozek , tak jako u nás v práci.
to byl varovný shoz
Solomane Ty pičo rusofilní, ten dron nemá zaměřovač, takže to veskrze hážou od oka, k tomu věci jako poryv větru etc. Ty jsi takový zpackaný potrat a zkrachovalá existence. Si najdi tady nebo na jiných serverech, jak s tím v noci ničí vojenskou techniku.
solomane Ty nemluv o mozku, když máš mozek v prdeli a to, co plodíš ostatní serou do záchoda, ty lůzo podlidská. O jakých Ukrajincích mluvíš? Těch, co ti u vás šéfují? Rusové dostávají na prdel a ty na tom nic nezměníš.
L🇺🇦🇺🇦L pičko mozek nemáš ty 😀🖕.U vás v práci budou ukrajinci ti chytřejší 😀🖕
A kde máš nějakej výbuch ty pičo ? Vesele všichni utekli do bezpečí 😃
Ukrajinci ? 😃 Těch přijde v pondělí jako nový nástup 7 a ve středu už přijde jen 1 😃 prostě nemakačenka 😃 A je mi u prdele jestli dostává na prdel Rusko nebo Ukrajina 😃 Tyhle dva zkorumpovaný národy si nemají co vyčítat , obě země spálit na uhel , aby byl klid od všech těch potratů.
  • NS
  • 20.08.2022 13:57
LOOOOL ukrajinští zmrdi dostávaj na prdel ve své vlastní schnilé zemi 😄😄😄😂😂😂😂👍👍👍👍👍
Ty si slabý primitív 😀 Vieš čo znamená slovo okupant? To sú tí tvoji skurvysyni ruský ktorý dostávajú pekne na piču ako tvoja manka keď ťahá nočné v bordeli a príde partia Ukrajinských chlapov čo jebavaju skurvene rusofilky, lol...
Víc OO píčo L🇺🇦🇺🇦L 😀🖕
NS Spíše jsi chtěl napsat, že Rusové hnijí na Ukrajině a jsou hnojivem pro jejich slunečnice, ty špíno podlidská.
Tak to se moc nepovedlo.