Válka na Ukrajině #74

05. srpna

Ukrajinský voják má dobrou metodu na zneškodnění výbušniny.

7.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 8 491x Hodnocení: 7.6/10 Komentářů: 50 Kategorie: video

Značky: army , válka , nápad , ukrajina , pneumatika , silnice , výbušnina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
HIMARS drtí ruSSáky a ruSSká verbež ustupuje ale kolaborantská špína si tu furt nalhává sračky 😀🇺🇦.Brečte vy tupy kurvy😀.Sláva Ukrajině 🇺🇦🇺🇦🇺🇦.
To vidíme jak ustupuje xD Ukrajina - 0 oblastí získaných zpět xD
Však jen počkej ty tupá proruská kurvo.
Kdo je proruskej ty špíno? Ukrajinci a Rusaci jsou stejnej povl, mohou si podat ruce, oba maji na rukou krev obyčejných lidí.
jelikož tuhle motýlkovou minu používají Ukrajinci tak ty vypadá spíš na pokus o zneškodnění Ruským vojákem, ale nechci ti to kazit
Kdyby na ni dupnul ,udělal by líp ....
To je motýlková mina kterou Ukrajinci zasypavají z dronů Ruské uzemí na Ukrajině. Je z plastu, lehoučká a lze ji zneškodnit jen výbuchem, trhá nohu pod kolenem a zničí botu. Nemá zabíjet, on zrovna koupil do boku asi roznětku, blbá náhoda info Casus Belli 154 videoverzia - Taiwan TSMC , Digitalny koncentrak, Pozor na TIK TOK !, SU-25 vs A-10 https://www.youtube.com/watch?v=LVPncRFzINo&t=146s
Takže vlastně takový to humanitární kočkování. Pak pošli ven děti a vysvětluj jim, až příjdou o nohu,že je to vlastně v pořádku.protože tohle Ukrajinci můžou.
Ten motýľ reaguje na stlačenie. A je jedno z ktorého smeru. Žiadnu roznetku nemusíš triafať. Ešte existuje aj verzia s autodeštrukciou po pár hodinách.
Pak že s gumou je to bezpečné.
To je ta slavna kazišukova Ukrajina , banda potratů co nemá ani techniku na to hrát si na vojáky.
😀😀🇺🇦 dobrej pokus mrdko .HIMARS ruSSkou verbež drtí na prach ale to si vy kolaboranti odmítáte připustit 🖕🇺🇦
😃 Nejsem kolaborant, nefandim ani jedné straně, protože obě strany ještě před válkou odstřelovali území, kde žily Ukrajinci s Rusy pospolu a tak mají oba státy na rukou krev. Nevím jestli ti to došlo, ale celej jih Ukrajiny ovládá Rusko , že je Ukrajinci drtí tvrdíš už přes půl roku a navíc nevidím, že by Ukrajina obsadila zpět své území.Před měsícem Zelenskyj oznámil ofenzivu v počtu 3/4 milionu vojáku,kteří obsadí pobřežní oblasti.
L🇺🇦🇺🇦L kokůtku 😀 .To ti tak žerou podobní kriplové jako seš ty sám 🖕
Měl byses jít léčit, vypadá to, že jsi duševně hodně nemocný člověk xD Nejlépe uděláš, když navštívíš nějakou nemocnici na Ukrajině xD
Kazišuku, ono by možná fakt neškodilo trochu kritického myšlení, místo tupého vidění kolaborantů v každém, kdo zpochybní kecy z televize. Jak říká Solomane, půl roku tady meleš, jak UA davá RU na prdel, ale jestli vidím dobře, tak UA nikam nepostupuje. Dle tvých zdrojů by totiž už byli v Moskvě.
chce to víc zbraní od USA. Ať si russáci naserou do gatí, mongoloidi
No zatim máš v těch gatích nasráno jenom ty.Zavolej na mámu.😂
no myslim že dostal střepinu do levýho bůčku .
  • NS
  • 14 den
LOOOL koho zajímá ta ukrajinská špína
Nechcem vŕtať, ale priblížte si mapu 😉https://cs.wikipedia.org/wiki/Endemick%C3%BD_kretenismus
Ukrajina země dementů 😁
Zaplať pánbůh to končí na Slovensku.😂😂
Jiříku, keby si nebol mentálne retardovaný, tak by si vyčítal z mapy, že Slovensko je v takej norme ako Česká republika, ale to vás v ústave pre mentálne znevýhodnených neučili... Ale keď ti tak vadia Slováci, tak ak chceš, môžeš protestovať proti prítomnosti slovenských vojakov pri hasení požiaru vo vašom národnom parku.😉
Teda normálně jsem se teď úplně propadl hambou. Nechceš večer vykouřit? Nebo máš dneska svýho berana?😂
Tak hlavne aby ty si prežil romantickú noc so svojou frajerkou, vo výbehu s oslicami, v děčínskej ZOO... 😉
Já ti nevim, nemůžu se přidat k vám? Do Děčína docela daleko.A jak víš, že tam maj oslici? Ty jejden milovníku😂😂