Střelba v Arizoně

22. května

20.května 2020, Arizona, USA: 19letý Armando Hernandez Jr. spustil střelbu v zábavním a obchodním centru Westgate v arizonském Glendale. Útočnou puškou AR15 střelil do hrudi 19letého mladíka, který se momentálně nachází v kritickém stavu. Dále byla postřelena 16letá dívka a 30letá žena, kterou zasáhl do nohy a nezabil ji jen proto, že už mu nefungovala zbraň. Dvěma policejním důstojníkům se vzdal bez boje a při zatčení spolupracoval. Při výslechu uvedl, že se cítil být šikanován a chtěl si získat úctu a respekt. Prý plánoval zabít alespoň deset, převážně mladých lidí. Při střelbě, kterou živě přenášel na sociální síti, zasáhl transformátor SRP a vyřadil tím elektřinu ve Westgate a na většině křižovatek v oblasti. Zatím byl obviněn ze 12 trestných činů. 

3.9 /10

košík

Zhlédnuto: 9 884x Hodnocení: 3.9/10 Komentářů: 47 Kategorie: video

Značky: video, usa, psychopat, magor, útok, střelba, zmrd, arizona, teenager, obchodní centrum, pokus o vraždu, útočná puška, střelec, ozbrojenec, útočník

Komentáře

Do je debil, čo mu to ako pomohlo? Mal sa radšej inšpirovať na tomto serveri, kde podobnými psychickými neduhami trpia aj niektorí skurvysynovia, ako sú ndrkral, ostravakkrul, samael a podobne. Oni si svoje problémy riešia inteligentnejšie, nadávaním na Slovákov.
Nadáváme na vás, protože nám k tomu dáváte denně důvod. Podívej se na sebe, píšeš jak debil, necáš sračky, jseš slabej a ještě jsi ani nedokázal napsat správně moje jméno. Tak co chceš kámo. Jseš k smíchu, ani bych ti nepochcal hlavu...
Tak hlavně že ty si ty svoje sračky po sobě ani nepřečteš než to postneš
Zavri už hubu holoto, nikoho nezaujímaš.
Chtěl bych vidět, jak mi to řekneš do obličeje, ubohej burane z prdele. Není nic ubožejšího než bejt slovák, možná jenom bejt extra blbej slovák.

Zobrazit celou diskuzi