Šílená ex-přítelkyně

Sdílením podpoříte NDR:
17. listopadu

Florida, USA: Muž spoutal svou bývalou partnerku, když se nedokázala vyrovnat s rozchodem, chovala se agresivně, bývalého partnera pokousala a vyhrožovala mu.

5.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 14 781x Hodnocení: 5.0/10 Komentářů: 23 Kategorie: video

Značky: napadení , agrese , agresivita , kousnutí , agresor , pouta , kopnutí , ex , bývalá přítelkyně

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A tahle země chce letět na Měsíc... asi sehnali nové Němce......
L😀🇺🇦L píčo a co to má společnyho s touto bílou chátrou 😀🖕👏
Rednecks, asi súrodenci... 😉
Krásní mladí lidé.
Stačilo jen připoutat do sklepa a nechat jí tam na hraní...
Klasická rednecková spodina. Mobilhome místo domu někde na Vystrkově, olítaný starý pickup z bazaru, kolem bordel jak v tanku, zkérovaná netáhla, přivydělávající si jen příležitostnou prací, jinak jen pivko, hovno dělat a mrdat pochybné čubky, nejspíš i na něčem ulítávající.
Myslím si, že dle tvých neskutečních dedukčních schopností na nečem spíš ulítáváš ty....
Na rozdíl od tebe já tyhle lidi poznal osobně. Spolužák ze střední si udělal výlet do USA, při něm se seznámil s nějakou podobnou čubkou, vrátil se zpět a jelikož ho tu nic nedrželo a práci měl na hovno, prodal, co měl a s 3000 doláčů v kapse se po měsíci za tou čubkou vrátil. Doteď lituje, že tam jel, že si ji vzal a sockuje úplně stejně, i když se nefláká, holt jen příležitostná špatně placená práce.
Už je to 30 let, co tam odjel a za tu dobu nikdy neměl na to, aby se podíval zpět do ČR. Byl jsem za ním za tu dobu 2x, musel jsem spát ve stanu na zahradě vedle mobilhomu. Čubka na hovno a lempl, děcko blbé a lempl, práce na hovno, posral si život. A ty jejich známí, je právě tahle vymletá přiožralá netáhlo skvadra.
Jako dárek mě požádal o dovoz Horalek, dostal plný pytel, což mi zabralo půlku druhého kufru.
Pěkná slečna, no co si budeme, chtěla šukat a nevěděla za kým zajít. Nejlepší je když se chcete takové čůzy zbavit, najděte nějakýho panice nebo ubožáka bez baby a dejte je dohromady. Jinak se k vám ta piča bude furt vracet. zažil jsem pár takových a čím víc jsme je odmítal tím víc mě chtěli. Nabídl jsem jim alternativu a hned přišlo pár sms jaká jsem byl piča a kokot, smazal jsem je a byl klid.
Zasraní panicové a ubožáci nám takhle obtěžovali Crhu. Ženský ty ne, ty jej nikdy moc nechtělY, protože on ani neumí česky.
Voni jsou oba solidní vzorek.
Mám pocit, že vám to právě teď chcíplo.
tetovaná Daisy Lee.