Sexting se šestnáctkou

25. srpna

RUSKO: Včera se u moskevského soudu projednával případ vysoce postaveného úředníka Federální služby pro veterinární a fytosanitární dozor (Rosselkhoznadzor) Dmitrije Natarova, který si měl sextovat s nezletilou dcerou svých bývalých přátel. Po 16leté Lize Lopunové měl žádat intimní fotografie a ona se pak kvůli tomu obrátila na policii. Podle Natarova s tím však začala ona sama poté, co po jejích rodičích žádal vrácení dluhu ve výši 3 miliony dolarů. Následně ho rodiče měli začít vydírat. Natarovovi soud uložil další 2 měsíce domácího vězení - v případě odsouzení mu hrozí až 7 let kriminálu. Poškozená strana se prý nachází na Krymu a u soudu se neobjevila. Natarov byl zmíněn ve svědectví miliardáře plukovníka Zakharčenka jako osoba, která informovala podnikatele o chystaných inspekcích Rosselkhoznadzoru.

4.2 /10

košík

Zhlédnuto: 49 240x Hodnocení: 4.2/10 Komentářů: 94 Kategorie: galerie

Značky: rusko, peníze, galerie, úchyl, teen, teenager, skandál, fotografie, evropa, vydírání, soud

Komentáře

Další kurvička, kterých jsou na těch internetech mraky. Nekvalitní fotky její kundy mají zhruba stejnou hodnotu jako negr chycený při krádeži slepice v Solmálsku. Pokoušet se použit něco takového jako nástroj pro vydírání je ubohé jak zachraňovat velryby.
"to víte" pravila moudře babička "když ji svrbí, je to horší než podebraná pata."
Tvoje stará kurva bába má pravdu. Musí mít když celá ta léta prcala s bezďákama a čmoudama.
no podle toho jak je tam roztažená na těch fotkách tak je to profík už v 16😀
U nas se muze sukat od 15ti. Je 16ti leta naha fotka ok? Prosim odkaz na original.
  • ntz
  • 26.08.2020 12:56
on vypada jak mongoloid ona je kurva uz od 16ti ... rusko je fakt odpad, fuj ... nesnasim rusaky ..
Hovno šestnáctka, kurva je to...
Zákeřnej jailbait... Ale asi odolal
Nechtělo se jim platit, tak použili dceru - kurvu, aby chlapa zničila, a blbec se na mladé maso chytil! A už od pohledu ta má odmrdané víc než my všichni tady dohromady - a za prachy beztak!!😉
Nebo frajer upozorňoval podnikatýlka na kontroly a chtěl za to úplateček, který se zlegalizuje jako dluh, jenže podnikatýlkovi se nechtělo platit, tak pověřil dcerunku, ať mu naposílá diskreditační fotky a poslal na něj orgány. Kdepak, nejdřív zaplať, pak informace, ne naopak. Když už průser z kontroly nehrozí, nikomu se nechce platit. No frajer také mohl skončit s kulkou v palici, takhle měl aspoň obrázky mladé kurvičky.
jo Ruská basa s cejchem pedofila je vlastne lepší nez kulka v palici ...о подождать.
  • Joan
  • 26.08.2020 02:07
to je tak, když ruskej úředník půjčí známýmu 3mega USD (kolik má asi majetek?), který by si prací nevydělal ani za několik životů, a známej už mu je prostě nechce vracet ........😏