Ruský tank sundal skupinu ukrajinských vojáků

12. dubna

Ukrajinští vojáci si prohlíželi zničené ruské vozidlo IFV v okolí Charkova, když se k nim přiblížil ruský tank. Zdá se, že se obě strany mylně považovaly za přátele, jeden ze skupiny ukrajinských vojáků dokonce na tank mávnul rukou, ale byla to posádka ruského tanku, která si jako první uvědomila, že vojáci jsou ukrajinští a následně na ně z velmi blízké vzdálenosti vystřelila z hlavního děla a několik vojáků zabila.

6.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 13 775x Hodnocení: 6.4/10 Komentářů: 82 Kategorie: video

Značky: smrt , rusko , střelba , voják , tank , válka , armáda , ukrajina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva :-))
Nevýhoda toho když obě strany májí téměř stejnou techniku pak je to takový bordel že nikdo neví kdo je kdo
Náhoda jak prase většinu Ru je ožralá nebo zfetovaná.Navíc znásilňujou babičky děděčky a dětičky kartáčkem na zuby.Čirá náhoda!
  • Kim
  • 12.04.2022 20:14
Klobouček
Údajně "Friendly fire". Což ve válce není zas až tak nic neobvyklého. Ve zmatku a chaosu na Ukrajině to platí tuplem! Amíci nikdy nepřiznali přesná čísla, ale ve válce v Zálivu šla, údajně, značná část ztrát právě na vrub takovýmto omylům. Navzdory nepochybně mnohem lepší komunikaci mezi jednotkami a diametrálně odlišné technice bojujících stran.
Proto se amíci drží po Vietnamu už jen ve formacích, kašlou na para výsadek a jsou ochotni používat nefungující US ACU UCP kamofláž, jen protože že je odlišná.
Nevadí mě Komunisté, Kapitalisté, Nacisté ani Ukrajinští, Nevadí mě Rusko. Dokonce mě jedno kdo ve světě pochcípá a že svět není sluníčkovej. Vadí mě pokrytectví Čechů a pošlapávání svobod naší ústavy. .Ten stres který si tu zbytečně vytvoříme, pak v tom budeme žít vy tupci! Sestřelte Fialu dokud je čas!
  • Lasy
  • 12.04.2022 23:20
ty seš fakt ale vymydlený dilina
😁Koblihu? Nebo radši šušně od Pitomia?
jo jo Fiala by mohl jít tam kde reklama, ale blbé je že po něm příjde ještě větší místo na reklamu. Takže je to vlastě tam kde bý měla jít reklama.... a nakocec zbyde jen ta reklama na misto pro reklamu
a další klavesice je v místě a eklamy... kuva kdo to má fut kupovat.
sestřel si pár angy birdů a neotravuj, šašku
Ahoj kluci jak se máme? 👍
Tady je zas výblitků od nazi- kolaborantských ruSSomrdek 💩.RuSSofilcky jaksi zapomínají že mrtvých a zraněných ruSSkých okupantů je asi tak 5x víc než ukrajinských vojáků 🖕🇺🇦.Takže si naserte a pojděte 💩🖕🇺🇦🇺🇦🇺🇦.
A to víš proto že tam bojuješ nebo z české televize ? 😃
To jsi četl na Seznamu nebo kde ? Ty ovce zbytečná
Brečte,brečte proruSSky mrdky 😀🖕
napsal zkurvenej nácek kazišuk, haha... 😂😂
jedina bezcenná proruska mrdka tady seš ty 😃 , vidíš snad žeby tady někdo z nás hájil rusko ? Ne,jen se ti smějem že seš ovce a necháš se očkovát televizí a nemáš vlastní názor OMEGALUL
Provládní mrdko, beztak máš rád ukrajince jen protože z toho aktuálně padaj prachy a miluješ když můžeš vládě nastavovat prdel. Až se situace obrátí, snad nepřevlečete kabáty. Víte že původní nacisté NAŠÍ CTÍ JE NAŠE VĚRNOST je to co opravdovému člověku zůstane. Tak snad váše hlášení k Azovu a Fialovy dostojí své cti.....
A věrnost jako k čemu, můžeš tu tvoji myšlenku rozvést.
pohonil som
Sláva, konečně normální koment. Handrkování military pseudo odborníků si můžu přečíst na Novinkách.
...a až takhle mávnu rukou, vypálíte...