Rouškospor v lékárně

25. srpna

ČR: Zdravá slečna bez roušky v pražském Maxovi.

2.4 /10

košík

Zhlédnuto: 33 311x Hodnocení: 2.4/10 Komentářů: 382 Kategorie: video

Značky: video, česká republika, zaměstnanec, praha, léky, češka, lékárna, evropa, pracovník, epidemie, koronavirus, rouška

Komentáře

když je zdravá.. tak na co potřebuje léky píča..
Nevyprcaná kunda je to. Jednou je dán zákaz vstupu bez roušky, tak to kurva respektuju, i kdyby žádná korona nebo jiná sračka nebyla. A jak tam zakašlala, tak bych ji drapnul a za culik a vyhodil ji ze dveří. Btw zdravá v lékarně, hezkej oxymoron.
na co si všichni hrají? byl sem několikrat v obchodech kde se hadali předemnou zakazník s pokladníkem kvuli rouškam, ani jeden to nechce, ale ten co je za pokladnou ma nařízeno od šefa že prostě nesmí obsloužit nikoho bez roušky, a že za to dostane flastr jako debil a řvaní, tak to do píči vy dementi pochopte že roušky mame u piči všichni ale kdo ted chce v krizi přijít o práci?!
jako sorry do piči ani ja nejsem za rouška, a všechno tohle divadlo kolem mě taky sere, ale když je nařízení, že uvnitř musíte mít rouško, a píča přijde a bude pičovat, co si o sobě myslí? nebo kdokoliv ostatní? uvědomujete si třeba že i ten capek za pultem na taky nervy na rouška a nechce to mít na hubě, ale prostě musí dodržovat pravidla v práci?
Normální provokatérka, chce být jen zajímavá, nic víc ... klasika v dnešní době
nasrat na roušky
svine odmita si vzit rousku a jeste je drza
Cholera je tu taky pořád a chlor ve vodě tedy bude furt.
"Já jsem zdravý člověk..." a jde si pro léky 😃
Pica