Psi vs. kočka

04. dubna

Rusko: Smečka toulavých psů dostane zálusk na kočičku pod zaparkovaným autem ve městě Perm. Tu nakonec zachrání svědek konfliktu, který v okně vystřelí do vzduchu ze zbraně.

7.2 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 15 338x Hodnocení: 7.2/10 Komentářů: 58 Kategorie: video

Značky: video, auto, bitka, rusko, útok, ulice, agrese, zvíře, smečka, pes, kočka

Komentáře

kdyby kocicce chteli ublizit, tak byla davno na kusy. Byla to jen nevinna party vrticich ocasku
Kočka strnule počítá, kolik jí teda ještě těch životů zbylo.
Jo a čokli tam okolo lítaj jako by neuměli spočítat že jim někdo přerazí palici petatrdou!Kdyby bylo na mě a bylo to u mého baráku tak tam poleju ty housky kyselinou a ony by změkly jak velmécská víra!3lo by použít i gel s nádechem lihu a pak by šlo o hořící čokli.To by byla psina!
Čína: Smečka toulavých asiatů dostane zálusk na pejska pod zaparkovaným autem ve městě Sperm. Tu nakonec zachrání svědek konfliktu, který v koně vystřelí do vzduchu ze zbraně.
O co se snažíš ty koni 😃
Kočku zastřelit, psi se nažerou a všichni jsou spoko. 😀
Kdyby vystřelil do těch psů, udělal by líp.
Dyť si chtěli jenom hrát. Vrtěli ocáskama. Asi jako ten čokl, co napadl teď toho čtyřleťáka v Praze! Teď jsem došel s malým z parku. Všude docela dost lidí, děcka řádí na kolech a fotr od rodiny jde se stafordem (nejspíš), vodítko má kolem krku a čokl bez náhubku, aby mohl tahat klacky v tlamě!
Ano jsem toho každý den svědkem, to prostě nepochopíš. A nejvíc hláška když běží k tobě nebojte se on nic neuděla 😃 Ale všimni si kdo tyhle pejsky má většinou jsou to zmrdečci co chodí namachrovaně ale fackou bys je uspal tudíž si pořídí ostrého psíka který jim ten mindrák vykompenzuje.
Bohuzel, takovym zmrdum nemuzes dat ani facku, protoze pes si bude panicka branit.
Takže ty máš děcko, tak všichni se psema se poserou a budou je držet v klecích, jen protože v tv hovna tvrdí, že staford je pes zabiják a loví v parku malé děti, jojo.. 😀
Ne, ty šuline, nemusí se nikdo posrat a ani držet čokla v kleci. Těch děcek tam v danou chvíli byly desítky. Úplně by stačilo, zvlášť pokud mám bojový plemeno, aby měl buď náhubek, nebo byl na vodítku! Koukám, dle obce se pravidla můžou lišit dle prostranství atd., ale tohle je docela obecně srozumitelný a platný, a i úplná piča by to mohla pochopit! Jestli chceš čokla na volno, jeď si ho vyběhat někam na louku nebo do lesa, kde potkáš za hodinu 3 lidi!
Kolega Ti to řekl ještě slušně, já bych to řekl takto: Jen protože ty seš vymrdaná píča co si potřebuje honiť ego aspoň na posraným hovnožroutovi, když už ho neposlouchá nikdo jinej, tak jiní ludi nebudou omezovst svý děcka v parku, nehledě ns to, že nějaký malý děcko asi nikoho k smrti neukouše. Demente s vyjebaným myšlením. Lidi jako jsi ty, by se měli i s těma čóglama mlít do kočičího žrádla. Ja bych ovšem potom ani tu kočku nepohladil. Asi tak.
Přesně ! A já bych to ani nežral
https://www.mojevideo.sk/video/34946/pitbull_zautocil_na_zapriahnuteho_kona_(usa).html
já to nechápu....tak ji chtěj dostat! a pak dou do piči? .... jakože podte serem na ni... lebo čo toto!
Ser na to,... až vyrosteš, ............................................................................................tak to taky nepochopíš.😉
jn a jeste se zastavili a rikaj, naser si dedku, my ji dostanem pozdejc
Spartanův sloh má uměleckou hodnotu. On má lepší popisky než videa, a to ty videa nejsou špatný! Jak geniálně dávkuje informace, to se jen tak nevidí: svědek - v okně - vystřelí - do vzduchu - ze zbraně!!! Úplně jako bysme tam byli všichni s ním.
Je to holt krypl. Viz jeho dojemné loučení se se zdejší komunitou.
Asi jsem kripl, ale ten se píše jinak než si napsal ty demente 😃 OMG, dřív vám to trollení šlo líp 😃 Snažte se kurva už taky 😃
Zasmál sem se 😃 Thx 🙂
krypl jsi ty a pýča k tomu 👿👊
svědek vystřelil z domácího dělostřeleckého kanonu nabíjeného dřevěnými poleny 💂
Cikánská férovka.