Policie v akci #76

Sdílením podpoříte NDR:
07. října

17. Září 2022, Anne Arundel County, Maryland, USA: Policisté reagovali na tísňové volání týkající se domácího násilí. Volající na tísňovou linku uvedl, že 48letý Anthony Hopkins odešel z domu a venku několikrát vystřelil ze zbraně. Když policisté dorazili na místo, bylo slyšet několik výstřelů z lesní oblasti podél příjezdové cesty za policisty. Některé výstřely zasáhly policejní vozidlo. O několik minut později se Hopkins vynořil ze zalesněné oblasti, stále ozbrojen střelnou zbraní. Policisté ho vyzvali, aby zbraň odhodil, ale on neuposlechl. Hopkins zvedl zbraň směrem k policistům a ti na něj vystřelili, přičemž ho několikrát zasáhli. Policisté a zdravotníci poskytli lékařskou pomoc, ale Hopkins byl na místě mrtev. Během incidentu nebyl zraněn žádný policista. Žena, která byla účastníkem incidentu domácího násilí, byla převezena do nemocnice a později propuštěna. Pes, který byl během střelby viděn na videozáznamu, nebyl zraněn.

9.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 096x Hodnocení: 9.0/10 Komentářů: 8 Kategorie: video

Značky: policie , zásah , policista , zastřelení , střelba , zbraň , pachatel , ohrožení , útočník , policejní záznam , policejní video

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
twe na metr se trefit umí ale jak je to dál tak jsou těžce v píči
Takže je jasné, že žraní lidského masa zvyšuje vaši odolnost. Nasypali do něhoho nejmíň kilo olova a Antony se jenom otočil - o co vám go? Dorazila ho až ta Viktorka, což chápu, taky bych asi radši pošel.
Hej vždyť Anthony Hopkinsovi je 84 ..... ale chápu no když pojídá lidi že si na něj policie počíhala 😃
Co to používaj za flusačky?Flusbrok?
kunda prašivá uřvaná....škoda, že ji nestihl prostřelit hlavu 😞 hysterickym vřískáním si respekt u nikoho a NIKDY nezískáte. Jen dáte najevo, že jste usranej jezevčík, vokusovač kotníků...
Zajimave by bolo vediet pocet zasahov
Kurva co tohle bylo???Střílení jak u Verdunu a hovno z toho.Do toho ta mrdlá cajtka co si málem vyblila plíce jak se snažila křičet,no ty krávo.To byl zásah Made in Usa.
Kudlafaja to byla kanonáda. To je jak s tím rusákem co ho rozstříleli ukroši na hajzlu.