Policie v akci #75

Sdílením podpoříte NDR:
06. října

21. Září 2022, Oklahoma City, Oklahoma, USA: Policisté přijali na tísňové lince 911 oznámení o domácím pobodání. Zraněnou oběť odvezl do místní nemocnice rodinný příslušník. Oběť utrpěla zranění neohrožující její život. Bylo zjištěno, že podezřelý z pobodání, 43letý Christopher Brittain, z místa činu uprchl ve vozidle.

 

Přibližně dvacet minut poté, co pobodaná oběť zavolala policii, seržant Barrie právě ukončil nesouvisející výjezd a byl na parkovišti ve svém hlídkovém voze. Christopher Brittain vjel do prostoru, kde parkoval seržant Barrie, a začal se po parkovišti pohybovat chaoticky. Když seržant Barrie vozidlo zastavil, uvědomil si, že se jedná o podezřelého a vozidlo z pobodání z hlášení.

 

Christopher Brittain nakonec zastavil a vystoupil z vozidla. Rychle postupoval směrem k policistovi Barriemu s nožem zvednutým nad hlavu. Christopher Brittain dostal několik pokynů, aby zastavil a nůž odhodil. To odmítl a následně byl postřelen. Christopher Brittain byl převezen do místní nemocnice. Po propuštění bude obviněn z napadení.

9.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 038x Hodnocení: 9.0/10 Komentářů: 4 Kategorie: video

Značky: pov , policie , policista , napadení , nůž , postřelení , ohrožení , policejní záznam , policejní video

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Iba jednu. 😮💨
nevidel som kam ho strelil, ale asi to zastipalo ked tak hned otocil
Nějakej měkkosrdcatý policajt, jen jednu ránu. Normálně použijí dva policajti dva zásobníky.
Minimálně