Policie v akci #70

Sdílením podpoříte NDR:
11. září

13. Únor 2022, Concord, Severní Karolína, USA: Strážník Timothy Larson se vydal na parkoviště prodejny Nissan, aby prošetřil nahlášenou krádež auta, a při té příležitosti objevil 29letého Brandona Combse, jak sedí v nákladním autě Nissan Frontier u prodejny. Combs byl asi 36 hodin předtím propuštěn z vězení a měl v trestním rejstříku zatykač na uprchlíka z jiného státu a několik odsouzení za trestné činy.

 

Situace mezi policistou a pachatelem se vyhrotila natolik, že Larson na pachatele několikrát vystřelil. Combs byl později policisty vytažen z SUV a do příjezdu záchranné služby mu byla poskytnuta první pomoc, než byl převezen do nemocnice, kde na následky zranění zemřel.

 

Policista Larson byl v květnu propuštěn. Larson údajně poskytl svým nadřízeným a Státnímu úřadu pro vyšetřování, který střelbu vyšetřoval, zavádějící nebo nepravdivé odpovědi. Koncem srpna úřad okresního prokurátora oznámil, že bývalý policista Timothy Larson nebude v souvislosti se smrtelnou střelbou obviněn. Combsova matka Virginia Tayarová podala v srpnu u federálního soudu žalobu proti Larsonovi a policejnímu oddělení v Concordu, v níž ho viní z použití nepřiměřené síly, napadení a ublížení na zdraví, neoprávněného a úmyslného zabití a hrubé nedbalosti.

6.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 619x Hodnocení: 6.0/10 Komentářů: 12 Kategorie: video

Značky: smrt , zloděj , pov , policie , akce , policista , suv , zastřelení , střelba , pachatel , policejní záznam , policejní video , policejní auto

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
vsak střelil bílýho, kde je problem?
Jo, měl celkem trpělivost, měl střílet ve chvíli kdy mu zabouchnuk a neviděl mu na ruce, jinak už mohl sám ležet..
ty jsi dobrej kokot, moc koukáš na Avengers demente
Obávám se, že na Avengers kouká akorát tvoje tlustá máma
Poradek musí bejt 😉 Dobre to dopadlo
když je někdo v USA tak blbej, že nedokáže vyhovět prostě výzvě aby ukázal ruce a ještě chce ukrást policejní auto tak čemu se diví rodina když z něj udělají cedník?
Když je dotycnej dement, nebo feták..je zbytečný ho premlouvat hodinu.. 🙂 a ve státech je tomu kazdej druhej..
Už aby měli policisté v ČR stejné pravomoce .. moc vám to přeju.
Taky ti to přeju konspirační trotle 👍👏🇨🇿🇺🇦🇺🇸
dobře
jo ty konspirační trotle
zase ti změnili prášky ?