Policie v akci #57

Sdílením podpoříte NDR:
05. července

27. Červen 2022, Akron, Ohio, USA: Policisté se pokusili zastavit 25letého Jaylanda Walkera za blíže nespecifikovaný dopravní přestupek. Pachatel nezastavil a následovalo pronásledování. Walker poté vyskočil z auta a policisté ho pronásledovali pěšky. Policisté nezávisle na sobě uvedli, že viděli, jak se Walker otočil způsobem, o kterém se domnívali, že by mohl být cílem střelby.

 

"Jednání podezřelého způsobilo, že policisté vnímali, že pro ně představuje smrtelnou hrozbu a v reakci na tuto hrozbu policisté vystřelili ze svých střelných zbraní a podezřelého zasáhli."

 

Během vyšetřování, zda bylo jednání policistů a počet vypálených výstřelů oprávněné, bylo osm policistů postaveno mimo službu.

 

U Walkerova těla nebyla nalezena žádná zbraň.

8.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 441x Hodnocení: 8.1/10 Komentářů: 14 Kategorie: video

Značky: smrt , pov , policie , zastřelení , střelba , zbraň , policejní záznam , policejní video , policejní honička

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ty pičo tak tam už neřeší zda má, nebo nemá, prostě to do tebe nakropí a je to 😃
Tak to je hodně silný kafe.
Kazdy si strelil
Eliminace byla v cajku. Vyšetřovalo se akorát, jestli bylo opravdu potřeba tolik olova na vypnutí jednoho šmejda. Nakonec se ukázalo, že kluci stejně potřebovali vysypat zásobníky, aby si mohli na další směnu nabít čerstvou munici, tak prý OK.
hele s timhle by už měli něco dělat, tohle se nestane ani v Číně, wni v Afghánistánu, ani v Austrálii, ani v Argentině, ani na islandu, ani v Somálsku. Tohle není normální aby policie jakehokoli státu takhle někoho zastřelila a pak ještě aby to bylo podle vlády v pořádku
Podle vlády to je v pořádku a nikdo s tím nic neudělá ..
  • Věc
  • 05.07.2022 15:42
Prej jich schytal 58😍
Úplný cedník! 😂
Zajímalo by mne, proč černoch vždy když se mu řekne "stůj"proč "zdrhá"utíká" To jako v černém jazyce znamená utíkej máš za prdelí Lva, krokodýla,hrocha,atd. Nebo to dělají schválně? Aby z nás bílích udělali rasisti? Jenže asi jim nedošlo že už je dneska jiná doba. 🙉🙊🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Třeba je neznal a neposlouchá cizí. Kdyby křičel nestřílejte poslechnou alespon oni?
A přežil to?
Ano, jen když pije tak so z něj teče jako z cedníku 😃
Zásah byl naprosto v pořádku, byl černej a zdrhal. Co jinýho měli ti policajti dělat? Mávat mu?
to mě normálně vzrušilo... musel jsem si pohonit....