Policejní honička #93

02. dubna

ANGLIE: 6minutovou honičku mezi 25letým Atifem Ayubem a policisty z Ústřední dálniční policejní skupiny (CMPG) v Birminghamu ukončil speciálně vyškolený policista, který Ayubův Seat Leon přirazil ke stromu. Jedná o schválený taktický manévr, který umožňuje zastavit bezohledné řidiče, pokud představují nebezpečí pro ostatní účastníky silničního provozu nebo chodce.

Ayub, který nevlastnil řidičák a auto neměl pojištěné, byl 29. března 2021 u Birminghamského korunního soudu odsouzen na 12 měsíců vězení a čtyři a půl roku má zákaz řízení.

9.8 /10

košík

Zhlédnuto: 14 446x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 57 Kategorie: video

Značky: video, policie, zatčení, nebezpečí, anglie, velká británie, honička, útěk, evropa, manévr, bírmingham, seat

Komentáře

podobne tmavy patri na blizky vychod.. a nie do Europy
měl ho víc přimáčknout když to byl schválený manévr
Ani jsem nečekal jinou barvu řidiče..
Ayub co to je za opičácký jméno?
Podle fotky dobráčisko od kosti.
prašivej slimák !😏
Tak se na turbany musí. Akorát měl dostat 2 roky, doživotně zákaz možnosti si udělat papíry a takovou pokutu, až by šel o žebrácké holi a když by nezaplatil do měsíce, tak znovu do krimu, dokud jí nesplatí. S turbanama se musí jednat tvrdě, nekompromisně, ostře a důsledně, jinak to s nimi nejde. V jejich pravlastech by různí vládci mohli vyprávět, jak se s nimi musí jednat a za i malý přestupek krutý trest nebo palice dolů. Jen strach je donutí fungovat spořádaně.
no treba v USA se s tim policie opravdu nemazli, tresty padaji slusny a vezeni taky neni mamahotel. a stejne se najde hooodne lidi, ktery zadny strach od pachani neodradi. To, co pises ty toho jedince uvrhne do takovy bidy, ze nema co uz ztratit a bude pachat jeste horsi veci. a to neni reseni. to uz mi i lynč prijde pro spolecnost bezpecnejsi.
Pro Ayuba který nevlastní řičák je 4.5r zákaz řízení strááášně přísný trest 😂
Atif Ayub, takový typický brit...
rodený britsky gentelman
Cože rok vězení? V česku by mu dali podmínku a 13. zákaz řízení
Však správně, řídit uměl a neboural. Škodu a drama z toho dělala policie