Pokus o vraždu + sebevražda

22. února

18.února 2021, PARAGUAY: 29letý muž navštívil v práci svou 24letou exmanželku, kterou chtěl naposledy políbit, poté ji zkusil střelit do hlavy (pouze ji postřelil a bude v pořádku) a následně sám spáchal sebevraždu. Podle paraguayské policie spolu měli dvě děti, ale pět měsíců byli rozvedeni a žili odděleně. Použitou zbraní byl revolver ráže 38.

6.6 /10

košík

Zhlédnuto: 13 920x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 40 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, zranění, headshot, sebevražda, jížní amerika, zastřelení, sebevrah, prodavač, manželé, pokus o vraždu, paraguay, rozvod, rozchod

Komentáře

Tohle jsem nikdy nepochopil, vždy, když s nějakou čubkou skončím, tak je konec šmytec, seru na ní, přestala pro mě existovat, mažu ze života i seznamu a nikdy už jí jakýmkoliv způsobem nekontaktuji, ani nereaguji na její případné pokusy, natož za ní dolejzat a dělat scény. Tak se pravý chlap nikdy nechová, takhle se ponižovat, doprošovat a nedejbože páchat nějaké píčoviny.
Tvl čubek je jak sraček, že člověk neví, co šukat dřív a někteří exoti se chovají jak idioti a dolejzají za bejvalkou. To je fakt na palici.
A kde? V Praze
Když s ní máš děcka a nejsi bezcharakterní píča bez špetky zodpovědnosti, tak to asi dost dobře nejde 😉

Zobrazit celou diskuzi