Oživování psa

Sdílením podpoříte NDR:
22. května

Muži se podařilo oživit nalezené štěně huskyho bez tlukotu srdce.

9.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 510x Hodnocení: 9.6/10 Komentářů: 28 Kategorie: video

Značky: zvíře , pes , pomoc , záchrana , záchranář , štěně , oživování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Funguje to úplně stejně jako kdyby na chodníku našli dítě s provázkem kolem krku - zprůchodnit dýchací cesty, masáž srdce a umělé dýchání. Nevím v čem vidíte problém? Styděli byste se třeba si umazat pusu od slin a tak nechat raději štěně nebo dítě ležet a jenom zavolat záchranku ať se starají? Já doufám že snad ne.... Přečtěte si zásady první pomoci a hlavně(!) - nestyďte se pomáhat. Je to otázka jestli tady poškození mozku bez kyslíku nebude nějak významné...
Já bych toho čokla přejel autem, a hotovo.. a pro jistotu bych ještě couvnul, a teď do mě hejtři 😃
  • NS
  • 23.05.2022 10:18
LOOOL moje řeč...akorát bych kvůli té zdechlině nechledal auto, hodil bych na něj šutr
  • NS
  • 23.05.2022 10:20
LOOOL pitomci to video je obráceně...nejdřív bylo to zablešené klubko živé...pak si s ním ten pan hrál na kopanou a najednou čokl chcípnul a pak ta hra na oživování 😄😄😄😄🖕🖕🖕
To ti tak žerem kriple jenom si hraješ na NS 🖕
LOOOL ty si hraješ na ruSSkého vojáka a CO JAKO 😄😄🇺🇦🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Totální dement musel vyjádřit svůj názor, ty kdybys nebyl tak ani nechybíš.
Ty curak vymeteny strc si petardu do prdele a jebni hlavu o zarubnu. Skoda ta nebude
Jedině lidstvo může za ty sračky na světě. Nejsem hejtr ale ty jsi kripl. Doufám, že budu někdy mít výjezd zrovna k tobě. Nasadim ti oranžovou kanylu a kopnu tě do ksichtu. A jestli se nebudeš smát jako v komentu, udělam z tebe Jokera z batmana. Já se budu smát od začátku.
kokotina
Sorry tomuhle nevěřím, borec ho něčím nakrmil, aby si ho pak natočil, jak ho zachraňuje. Lidi jsou bezcitné mrdky, hlavně tihle zkurvení tiktokteři. Prachy a sledovanost, šupáci zkurvení.
  • H0PE
  • 22.05.2022 18:35
Původně byl ten záběr psa v krabici na začátku toto vídea.
dám ti like za tv oje neomezenost!
Rusko – náš posvátný stát, Rusko – naše milovaná země. Ohromná vůle, veliká sláva – To je tvůj věčný odkaz! Sláva tobě, Vlasti naše svobodná, Letitý svazek bratrských národů, Národní moudrost daná nám předky! Sláva tobě, země! Jsme na tebe hrdí! Od jižních moří až do polárních krajin Táhnou se naše lesy a pole Jediná jsi na světě! Jsi jedinečná – Bohem chráněná rodná země! Sláva tobě, Vlasti naše svobodná…
Jsi trotl může se jednat a norsko nikoliv provařené rusko miláčku!
Jsi trotl může se jednat a norsko nikoliv provařené rusko miláčku! vzhledem k tomu že rusáci zabili i obsluhu zoo pochybuji o tom , že maj vůbec něco rádi jdi do prdele i tv tverjma veškerejma kecama a idiotským nickem kulohlavé!
jo písali na blesk.cz 😂😂😂😂😂😂
  • Ter
  • 22.05.2022 14:01
Já jakožto hrdý slovenský čobolák asi natočím video jak oživuju berana prcáním do prdele. A budu tady mít supr fan base a místní honibrci mi udělají účet na OnlyFans.
no nevim to na konci nevypadá jako normální pes spíš něco ze Řbitova zvířátek 😟
Ta dnešní doba je tak zvrhlá že bych se ani nedivil kdyby někteří jedinci klidně takové situace nejprve sami úmyslně způsobili a pak by se natáčeli jakože jsou ti zachránci.
Lidi totiž hrozně rádi sledují podobné srdcervoucí příběhy .. jednoduše řečeno ..kde je poptávka tam vznikne nabídka. Nač čekat až se podobný příběh odehraje když ho můžeme sami vymyslet. Bohužel no 😞 doufám ale že se pletu a že se takové věci nedějí.
Klídek seš jen prostě paranoidní senilní debil.Vem si prášky co máš předepsany 🖕
presne to iste mi napadlo, lebo nie je na videu vobec vidiet ako toho psa ozivil, presne v tom momente je to video useknute a len ukazka na psika ako sedi akoby mavnutim carovneho prutika... ale DUFAM ZE SA MYLIME A NIE JE TO TAK!
Není to paranodiný debil, ale má pravdu. Tyhle "dojemné" situace lidi inscenují jenom kvůli likům, klikům a donatům. A pak následně hrdinsky zachrání zvíře anebo člověka v tísni.
Tak, tak...uplně klidně to mohlo probíhat v opačném gardu. Ale pokud ne, tak "jak bylo za duhovým mostem? a vítej zpět!" ✌
koukám že s tím máš zkušenosti...