Otrava na párty

01. března

28.února 2020, Moskva, RUSKO: Tři lidé zemřeli a sedm jich skončilo na jednotce intenzivní péče poté, co se na na oslavě 29.narozenin blogerky Kateriny Didenko otrávili oxidem uhličitým. Do teplého bazénu bylo jako součást zábavy umístěno 25 kg suchého ledu (oxid uhličitý v pevném stavu), jenže v malých uzavřených prostorách je tento bezbarvý plyn bez chuti a zápachu nedýchatelný a tudíž smrtelně nebezpečný. Jedním z mrtvých je i její manžel Valentin, se kterým má dvě děti a třetí čeká.

 

Její Instagram, na kterém jí za dva dny přibylo přes půl milionu sledujících:

https://www.instagram.com/didenko.katerina/

5.7 /10

košík

Zhlédnuto: 40 453x Hodnocení: 5.7/10 Komentářů: 132 Kategorie: video

Značky: video, mrtvola, smrt, udušení, rusko, instagram, chyba, párty, oslava, bazén, moskva, narozeniny, pláč, evropa, tragédie, otrava, oxid uhličitý, suchý led

Komentáře

Co řve followers se jí zvedlo 2x pro úspěch musíš i něco oželet.. a když si dá na dutou hlavu trochu peroxidu, bude mít i pro dětska fotrů zástupy..
Dom ako piča s bazénom a neviem čím všetkým ale hlásič oxidu uhličitého za pár eur tam nieje🤦
Možná ho tam už dala.
Teď by třeba mohla dát dětem na hraní do vany fén. Yup, to by bylo odběrů.
nechápu proč brečí, přeci řvali jak se jim to líbilo...
Pogrcaní, ignorantští idioti, jen víc takových🤣🤣🤣🤣. Učí se v Rusku vůbec o oxidu uhličitém? Nebo je to tam považováno za Západní propagandu? 🤣🤣🤣
  • Aim9
  • 17.03.2020 16:06
Ten jej manzel to mal jasne, uz ked sa tam hodil do tej hmly a chvilu sa nevynoril. Nadychol sa zhlboka, potom uz len ruky dvihal, ale myslim, ze to mal spocitane.
Tvl, vymýšlíš zábavu, jebeš se s přípravou, natáčíš to jak kokot a stejně jsou pak všichni otrávení. Chystat oslavu je děsně nevděčné.
  • Sert
  • 14.03.2020 23:56
Sledovanost instagramu jí vzrostla z 0,5 na 1,5 milionu, tak to mělo úspech.
Dotaz na odborníky: Jak je oxid uhličitý nebezpečný? Že vytěsní kyslík a lidi umřou postupným udušením, že nemaj co dýchat? Nebo je nějak jedovatý jako oxid uhelnatý?
První možnost.
  • JeX
  • 06.03.2020 22:10
CO2 neboli oxid uhličitý např. v hasicích přístrojích a funguje to přesně tak, že požáru zamezíš přísun kyslíku a následně tím ve stlačené podobě i ochlazuješ materiál. Není životu nebezpečný, ale je nedýchatelný. To samé máš v pivu, spritu apod. proto hrozně potom krkáš 😁 narozdíl od CO neboli oxid uhelnatý vzniká např. nedokonalým hořením a ten je životu extrémně nebezpečný.
Co se týče CO2 tak to vydechuješ, proto ti doma říkali, nedávej si přes hlavu igelitovej sáček, po pár nádechach ti bude bolet hlava a pak sebou sekneš... vzpomeň si když tě ve třídě plná lidí začala bolet palice a chtělo se ti spát pač ste měli zavřený okna i dveře (často se to stává v zimě)
jutupičo kedy bude ďalšia párty?
Tak dobrý, sledovatelnost by byla...