Motonehoda #216

15. září

12.září 2020, ČÍNA: Předjíždění na horské silnici stálo motorkáře několik zlomenin. 

9.1 /10

košík

Zhlédnuto: 10 735x Hodnocení: 9.1/10 Komentářů: 34 Kategorie: video

Značky: video, rychlost, zranění, dopravní nehoda, motorkář, motocykl, motonehoda, debilita, předjíždění, čelní střet, protisměr, čína, helmet cam, asie

Komentáře

souhlas je to blb
zasrana motobuzna
Už aby se vyselektovali všichni tihle blbci, dneska ráno vedu dceru do školky. Kolona aut, tak jedno přibrzdilo před přechodem a odbočovacím pruhem v prosiměru podél kolony frčí motorkář a předjíždí celou kolonu až k nám a má co dělat aby ubrzdil před naším přechodem. Na zpáteční cestě to samé. Zmrdi, když něco posere v doprave svym chovanim, tak veme za plyn a zmizí.
Vlastníte přechod jo? Hustý! Pouštíte na něj i jiné chodce? Jinak, pochopil jsem správně, že ti motorkáři mají tedy čekat v koloně společně s auty, nebo jak?
Ne vole motorkar si muze delat co chce pyco, protoze prechod nikdo nevlastni a protoze ho nikdo nevlastni, tak na nem muze rozlitanej motorkar srazit koho chce nebo jak? Ne asi ty curaku, proc by nemel motorkar cekat v kolone? To jako na nej neplati narizeni jako pro vsechny ostatni? Muze jako predjizdet jak chce az na prechod nebo skrz nej a nebrat ohled na to, ze nekoho srazi?
Jako ostatní účastníci silničního provozu nesmí ohrozit a omezit, zvlášť jestli připojovákem v protisměru předjíždí kolonu vozidel. A ano, správně by měl motorkář čekat, je to vozidlo jako každé jiné, byť jednostopé, protože když se začnou motorkáři chovat nepředvídatelně jako cyklisti tak z toho akorát budou větší průsery a povede to akorát k dalším xy příkazům a zákazům pro všechny, nejen pro ty hovada co jezdí jak prase.
mám pocit že prošla vyhláška která tvrdí že motorkáři mohou kolony předjíždět bez postihů... né ale odbočovákem, to dá rozum
Tak zase jsem chytřejší, díky za info, ale jak píšeš, nic to nemění na tom na co reagovalo štěně.
Idiot.., místa ještě pro dva čmoudy na sajdkáře a on to vezme skoro v protisměru do svodidel, 😃 dobře mu taK.
V pořádku..
No to byl echt idiot ..
kdyby jel víc prostředkem, tak se vešel, místo tam bylo 😏
Škoda, že kamion stihl zabrzdit. 😭
Rozjebaná motobuzna vždycky potěší.
Nemám rád buzny a lesby