Zpět na zeď

13. května

Konec sezení na hajzlu

Britská společnost Standard Toilet vyrábí nový model záchodu, který je navržen tak, aby byl po cca 5 minutách nepohodlný k sezení. Podle výzkumů stráví průměrný zaměstnanec během pracovní doby přes 28 minut na WC. 13stupňový sklon záchodu má zabránit zaměstnancům, aby si během přestávek hráli na mobilu. Sezení na tomto záchodě, zvyšuje napětí v nohách a po chvíli přijdou bolesti. Zakladatel společnosti se vyjádřil, že jeho produkt slouží především zaměstnavatelům. „Ušetří jim to peníze.“ Cena jednoho záchodu se pohybuje v rozmezí 4500-15000 korun.

#kosik

7.9/10
  • Komentářů: 63
  • |

Komentáře

kurva zrovna seru tak si rika že jestli tohle začnou aplikovat tak si koupím izolepou nebo sekundový lepidlo
  • ntz
  • 08.06.2020 15:45
tvl to ne ... makam hodne z domova ... jestli stara vymeni hajzl za tohle, tak to tam vzdycky cely zeseru ze se budet divit ...
No ty píčo, živě jsem si představil našeho kolegu, cca 150 kilo živé váhy, jak na tom sjede po vlastním hovně, páč i normální hajzl vždycky tou svojí obří řití zesral neuvěřitelnym způsobem.
Kamo, tak ty jsi me totalne dojebal, ty píčo 😂😂😂😂😂
Musím uznat, že jsem se tady parádně pobavil nad komentama. Jinak osobně v práci téměř neseru, nemám to rád, ale když už to na mě přijde, tak naštěstí tak jednou za měsíc, ani ne. Mám to štěstí, že kakám téměř pravidelně ráno doma pěkně v klídku. Jinak si myslím, že pět minut je málo. Někdy je to na více dávek a občas bývá delší utírání prdele, alespoń já to tak mám. Deset minut je ideál a to by měl zaměstnavatel tolerovat, jinak je kokot.
Je to totalni pitchovina. Lidi nejsou blby, pokud to nekam namontujou vezmou noviny slozej, podlozej prkynko a je po problemu. Ve vysledku budou mozna udrzbari resit vic ucpanejch hajzlu z tech novin.
Omyl, lidi jsou blbí.
Jsou to zbytečně drahé píčoviny. Zažil jsem jednání ve firmách (často fabriky a sklady), kde se na hajzlech uklízelo naposled snad ještě před revolucí a tam fakt nechcete být víc než pár minut, pokud nemusíte hned, raději jdete za barák do křoví nebo po cestě zpět vydržíte k nejbližší benzince.
A hlavně na hajzl nikdy nenosím mobil. Usadí se na něm svinstvo, co tam lítá ve vzduchu, může mi spadnout do hajzlu a nenechám se otravovat případným voláním. Moje krédo je - když seru, svět musí počkat.
presne .. bych se bal, ze si hi pri srani treba upatlam hovnama ..
tvl já seru půl hodiny . Vzteky bych jim ty sračky rozmazal po zdech a klikách
Tak to děláš ty!?!
To vysvětluje proč se hovno válelo u nás v práci vedle hajzlu na zemi !!
Typíčo kdo se vysere za 5 minut
Pokud tlačíš 5 min a nic, tak jdi od toho, zaděláváš si na hemeroidy!
to mě poser💩😂😂😂😂
A já si nechám patentovat 13stupňový klínový podsedák na který si sednou a bude ze mě milionář 😉