Hledaný muž zastřelen policisty

Sdílením podpoříte NDR:
25. října

23. Říjen 2022, Nain, Jamajka: Policie reagovala na volání o pomoc při domácím sporu v obci, kde pachatel napadl své příbuzné nelegální střelnou zbraní a vyhrožoval zabitím. Po zadržení kladl strážcům zákona odpor a údajně se pokusil jednoho z policistů odzbrojit. Během potyčky došlo ke střelbě a pachatel byl jedním z policistů smrtelně postřelen. Dva policisté, kteří byli na místě, jsou údajně ošetřováni s četnými zraněními, která při potyčce utrpěli, včetně zlomeného zápěstí a několika kousanců, které jim pachatel způsobil. Policie uvedla, že pachatel byl hledaný pro vraždu a v minulosti byl policií obviněn také v souvislosti se třemi loupežnými přepadeními.

8.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 397x Hodnocení: 8.4/10 Komentářů: 24 Kategorie: video

Značky: policie , zastřelení , střelba , zbraň , odpor , pachatel , obrana , zatýkání

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tak to je dobraj amáterismus policie. Proč měl na zaačátku ty ruce zpoutaný vepředu a ještě kolem nohou toho policajta :-DD
Neviděls začátek a děláš chytrýho. Zkus si popis k videu přečíst ještě 1x. Možná ti pak třeba dojde, že už dávno došlo k tomu kladení odporu a policajta takhle sám chytil. Nebo myslíš že celej zákror začíná přesně takhle na začátku videa? Ty budeš teď takovej te podobnej lobotom s Českou vlaječkou na FB a nadávat na současnou vládu, kvůli svému posranému živodu, viď?
tak za prvý to bude tím, že jsem sloužil u policie deset let a vím, zě to bylo celý spatně ten zákrok a za druhý mám na profilu vlajku UA a na vládu určtitě nenadávám, protože se o sebe a svou rodinu umím postarat ty potrate
zákror = zákrok; te = ten; Ćeskou = českou; živodu = životu, nemáš zač, debile. Nauč s enapřed česky, než někde začneš exhibovat.
Ty jsi byl u PČR? Ale asi Jsi byl odejít, soudě dle Tvé češtiny a názorů
"Nauč s enapřed" Ono i ty očividně uděláš sem tam překlep. V diskuzích s hňupama si na to pozor moc nedávám, zvlášť na stránce tohodle typu, kde se nachází podobní lobotomové jako Dudeee a píšu to většinou pod časovou tísní, než se mi načte další hra apod. Ale jestli sis ulevil, tak není zaš. Určitě si na sebe teď hrdý.
Té mé chyby jsem si všiml, děkuji za upozornění. Myslím rychle, píšu rychle, málo kontorluju. Ani jsem nezkoumal, zda s edá předchozí příspěvek editovat.
kontroluju 😉

Zobrazit celou diskuzi