Exploze v Miluo

19. listopadu

18. listopadu 2020, Miluo, Čína: Nejméně 34 lidí bylo zraněno při explozi plynové lahve, která byla umístěná v restauraci.

9.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 11 308x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 37 Kategorie: video

Značky: video, překvapení, zranění, oheň, exploze, plynová láhev, čína, lidé, restaurace

Komentáře

Hele, mraky unikajícího plynu!! Pojďme k tomu blíž!
do půlky videa jsem si řikal, jaký měli stěstí, že se bomba jenom roztrhla a nečaplo to 😏
Jak naskákaly puchejře na tom pultě 😄
To se stane i v ČR až tu Hamáček nahromadí moc negativní energie.
Takhle v číně za živa opalujou psy, tak si to alespoň zkusili
Jasně že za živa. Jak by je asi opaloval mrtvej řezník?
Cítím tady plyn, rozsviť.
Výběh plameňáků
Něco takovýho se tady nestane, my do restaurace nesmíme
prostřednictvím svého poslance to zřejmě prý nějak jde
Hanka: Tys nás zapálil? Ondřej: Nezapálil. Hanka: Vždyť hoříme.
To je dubrovnik?
V poslední době se mi dost snažíte odporovat a odmlouváte jako malí zmrdi. Vypadá to tedy, že budu opět muset přitáhnout řetěz a ještě víc vás bít svou královskou holí. Časem vás dostanu alespoň přibližně na úroveň dospělých lidí a vy pochopíte, že si za vše můžete jen sami, čuráci. Jsem nevyhnutelný!
Nevyhnutelný? Co to kurva meleš? To jako že tě nikdo nevyhne? Prosim tě, vzpamatuj se. To že máš malý péro a celej jseš takovej pokroucenej tě ještě neopravňuje psát tu takový srance.
Nemluv se mnou jako rovny s rovnym, nejsme. A co se tyce ťoho slova, chapu, ze ho neznas, ale najdi si ho sam.
tvl, to slovo znám, nejsem negramotnej debil jako ty. Jde mi o to spojení - "jsem nevyhnutelný", to je prostě píčovina. Ale asi zbytečné ti to vysvětlovat.
Na tvém názoru na věc nijak nezáleží. Už neodpovídej, věnuj svůj čas nečemu, v čem vynikáš, například hrabání se v řiti.
ty jses takovej debil ze uz ani nevim co ti mam na to napsat. normalne me prestavas bavit. mi te zacina byt lito jako cloveka jehoz smysl zivota je opruzovat kdekoli ho nechtej. normalne, uprimne, bez jakekoli zaste ti radim, jdi se lecit clovece. nech se zavrit do bohnic a dej si poradnou davku elektrosoku do hlavy. je to tva posledni sance.
fakt krali, je to cim dal vetsi bida s tebou. ze zacatku jsi me obcas i pobavil, ale ted uz kazdym svym prispevkem hledas hlubsi a hlubsi dno
No jo, jasně, nebavím tě, ale poslušně jak debil vždy odepíšeš, jasný 😉 Mám na tebe vliv a dělám na tobě, chlapče. To mi věř. A už přesnaň mlít hubou, ty kecálku...zmůžeš se jen na pindy a péro ti nestojí. Proto tě žádná nechce.
vzhledem k tomu ze tu jako jedem z mala mam fakt hezkou buchtu, nekecam, a nejsem nechutny zpoceny stary zmrd, tak sj dovoluji nesouhlasit🙂
že ty jsi ženská s mini pérem.. takovej nevyvedenej transgender.. hledáš bitcoiny, ale sám jsi nepovedená hříčka přírody.. kéž tě přejede auto blbečku .) zaklínám tě ..enjoy !
😃 😃 😃 Ty debile, ty to snad myslíš vážně 😃 A dost vole!