Chaos a nepokoje ve Švédsku

Sdílením podpoříte NDR:
18. dubna

Silné nepokoje ve Švédsku, konkrétně v Landskroně, kde dánsko-švédský politik a pravicový extremista Rasmus Paludan opět získal povolení uspořádat ve jménu svobody projevu shromáždění s pálením koránu. Demonstrace opakovaně vedly k nepokojům odpůrců. 

 

Podle švédské policie až 100 převážně mladých lidí házelo kameny, zapalovalo auta, pneumatiky a popelnice a stavělo zátarasy, aby bránilo dopravě. Údajně bylo zraněno 12 policistů a 4 policejní vozidla byla zapálena.

 

Policejní mluvčí Kim Hild již dříve uvedla, že policie povolení k demonstraci nezruší, protože Švédsko si cení svobody projevu a je pro ni stanoven velmi vysoký práh.

5.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 14 338x Hodnocení: 5.4/10 Komentářů: 100 Kategorie: video

Značky: policie , policista , švédsko , kámen , demonstrace , pálení , korán , policejní auto

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
tak ... a okamžitě by jeli zpátky do tý svý prdele na východě
v černém pytli nejlépe a kouskem slaniny navrh.
U nás by už asi člověk seděl za to pálení koránu že jo?
Já si koránem na hajzlu vytírám prdel. Trochu se to prodraží, ale kurva ten pocit !!
Islám bych zakázal a i křesťanství .. věda by měla být naše nové náboženství dokud se nevymyslí něco lepšího.
Však v pořádku pálit knihu o ped*filovi 😉
Protože Olahuakbar.
Já myslel, že se to děje kvůli tomu, že nějaký Švéd přebral kozu musulmanovi. A ona je zatím spálená pohádková knížka.
  • Peci
  • 18.04.2022 22:37
Snad jsou happy, že jsou tak světoví 👳🐐
Se těm uprchlíkům nějak domu nechce.
Lidi se vraždí ve jménu víry odjakživa. Ať je to jakýkoli náboženství. To co se teď děje na Ukrajině je genocida jak vyšitá. Je to konec Ruska jak ho známe.
Ke rvačce potřebuješ vždy dva. A Zelenský se chce rvát.. Civila ti odpálí nebo se sním kryje vždy slabší strana. Rukojmí. Muslim se odpálí s bombou protože nemá letadlové lodě. Kamikatze japonců z nouze. Rusko si bere Ukrajinu, to není ta slabá strana. Putin vyhrává na šach mat! Zabijení civilů odporuje ženevské konvenci a OSN by Rusko odsoudilo. Komu to prospěje? Rusku? Ne! Nehltej tolik propagandu západu
A proč muslimové nemají letadlové lodě? Protože jsou to zkurvené levičácké netáhla. Stačí se podívat, kam šlápne noha muslima tam poušť, egypt, nejrozvinutější civilizace světa-poušť. město Petra díky islámu poušť, afgán poušť, syrie-poušť, turecko-poušť, mongolsko-poušt a kamení. Oni jsou symbolem degenerace lidstva.
Jak je mozny ze krestan Putin pacha genocidu krestanu? Jak si kurva muze dovolit takhle prznit nabozenstvi? Vrazdeni nema s virou nic spolecnyho.
Je to Ateista. Genocidu nepáchá. Dovolit si může co chce. Víra má prvensví ve vraždění. Ty nejsi přínos, příště lidem piš jen pravdu
Si strc zetko do pice tvy mamy ty chytra ruska vypita flasko
Zetko odělám až z budov zmizí samostatné prapory cizího státu. Je to trestné, toto uzemí není dobyté. Ceská vlajka tam má zaujmout čestné místo!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROČ NENÍ 10 000 000 TRESNTNÍCH OZNÁMENÍ????????
ty amoralna proruska kurva