Černá milice

06. července

USA: Pochod asi dvou stovek těžce vyzbrojených mužů a žen ve Stone Mountain v Georgii. Skupina nazvaná „Not Fuckin Around Coalition“ (NFAC) šla do tamního parku, kde požadovala odstranění jedné z největších konfederačních památek v zemi - sochy Roberta E Lee, Jeffersona Davise a Thomase J „Stonewalla“ Jacksona (místo je notoricky pro setkání Ku Klux Klanu). 

Skupina také vyzvala krajně pravicové skupiny, jako jsou Boogaloo Bois a Three Percenters, aby jim během Dne nezávislosti přišly čelit. Pochod se obešel bez incidentů. 

1.8 /10

košík

Zhlédnuto: 18 105x Hodnocení: 1.8/10 Komentářů: 79 Kategorie: video

Značky: video, usa, georgia, zbraň, armáda, demonstrace, atlanta, černoch, milice, útočná puška, ozbrojenec, george floyd

Komentáře

Planet of the apes.... Wakanda crimes matter.
Úplně se vidím, jak ta verbež pochoduje. Já sedím v TO opevnění ,natahuju dvojče těžkých kulometů vzor 37 a ukazuji těm šmejdům rasismus v praxi. Kura to byl sen.
  • Rero
  • 07.07.2020 12:49
Jsem na straně Ruska. Amíci si za to můžou sami.
no to bych se zeblil, co amík to debil
jedinu zbran keru by mat vlastnit neger je maceta...aj to len na obranu pred utokom dozrievajucej cukrovej trstiny...
Roušku mám taky, ale kde se fasují ty kvéry? 😅
Kukluxklan měl alespoň nějakou myšlenku, věděli moc dobře že nad negrem se musí stát z bičem nebo musí bejt v řetězech když je negramotnej. Samo sebou studovaní už dávno zapadli mezi normální lidi. Dneska tihle mají jako jakou myšlenku chránit zlodějskýho feťáka? A kdo jim jako brání se starat o vyjetý feťácký zmrdy.
zmrdi zasrany
Mě by zajímalo, co by se stalo, kdyby to do těhle ozbrojenejch týpků, který s reálnym konfliktem přišli do styku leda tak v telce, někdo začal sypat. Kolik by jich zaujalo bojový pozice a kolik by jich vzalo nohy na ramena, je nějaká taková studie? Když se prostě vezme třeba 200 dnešních lidí kteří povětšinou neumí zabít ani kuře, jen se cejtí dobře když maj v ruce kvér, co se s nima stane když přijde na ostrej konflikt kde jde o kejhák?
Na jak hodně na sebe zapůsobí pud sebezáchovy s psychologií davu? Jak hodně jsou ty lidi ochotni bránit tu svoji myšlenku?
Někde jsem četl, že buď za první nebo druhý světový se zjistilo, že bojuje malé procento vojáků. Myšleno tím, aby při kontaktu mirilo, střílelo a plnili věci, který se po nich chtěj. Takže z běžné populace to dnes bude ještě horší. Vem si, že bylo dost lidí vyerkovano z Afghose, protože při kontaktu zamrzli. A to jsou cvičení vojáci
Myslím, že odověď znáš.
Přesně
to se neda vubec takhle posuzovat protoze to neni jen o davovem chovani ale i o motivaci jedntlivcu ve skupine, napriklad nabozebsky fanatik bojuje do posledniho dechu lhostejno jestli uz bojoval nebo ne, obzvlast pokud se smiri se skutecnosti ze obeti pomuze cele veci, je jasne ze u takovejhle zaprdku kteri se ve volnu cpou bramburkama a cuci na americka becka by moralka byla extremne nizka a predpoklad jejich setrvani v boji by byla pouze velka presila
aspoňse tam za tou louží nenudí